Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1 aylık psikiyatri hava değişimi sürem doldu ama ailevi nedenlerle dönmekte zorlanıyorum!?

İlhan Dinçer

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Abim ben 23 yaşında evli 2 yaşında bir kız çocuğuna sahip bir Türk genciyim askere gitmeden evlendim tecilliydim sonra çocuğum büyümeden askere gitme kararı aldım. Askere gittim Mayıs 18 de teslim oldum haliyle zor oluyodu evliyken ama bi şekilde dayanıyordum sonra ailevi problemler ortaya çıktı ben içerde bunaldım ve daraldim komutanlar beni RDM ye yolladı RDM doktorlari beni devlet hastanesine sevk etti gittiğim doktor 1 aylık hava değişimini uygun gördü.

Sorun şu ki rapor bitiminde gidip gitmemekte çok kararsızım gitsem burda sorunlar devam edecek orda rahat edemeyecem gitmessem resmi bir şekilde bunu ayarlamak zorundayım ne yapacağımı bilemiyorum ama gönlüm aklım bana gitme diyo ve buda kolay değil benim acilen birşeyler yapmam lazım bana yardımcı olun lütfen

@İlhan Dinçer, Hava değişimi verdiklerinde hangi teşhisi koydular büyük ihtimalle pisikiyatrik bir rahatsızlıktır konulan teşhise göre askere gider gitmez hemen hastahaneye git durumuna göre tekrar hava değişimi alabilirsin.
Eğer rahatsızlığın devam ediyorsa üçüncü seferde muaf alırsın.
Gittiğinde komutanlarına durumunu anlat onların dolduracağı kıta işlevsellik anket forumunu doktorlar dikkate alıyorlar.

Anlattıklarımız anlaşılan sizi tatmin etmemiş..neyin nasıl olduğunu,nasıl bir yol izlemen gerektiğini...kısada olsa size söyledim..

üsteki abinin yorumu sizi tatmin etti mi? Söylediklerimin dışında farklı bir şey söylediğini düşünüyor musunuz?

Sırf samsunlusunuz ve bana çok yakın olduğunuz için kimseye yapmadığım bir şeyi size yaptım ve sizi aradım..

Şu saatten sonra... Her kim olursa olsun; bana ne özelden yazın ne de lütfen beni ara abi diye yalvar yakar olun.

]Her kim olursa olsun lütfen bana hiç bir üye özelden soru sormasın..ilgili başlığa yazın bilgisi olan cevaplanacaktır.

Özel hayatımdan zaman çalıp sizinle 45 dakika konuştum...her şeyi anlattım

@İlhan Dinçer,

Öncelikle geçmiş olsun , birliğine dönmeden nasıl işlem yapacaklar ? Neye göre kime göre karar verecekler.
Herkesin malesef sorunları sıkıntıları var.
Siz gitmezseniz malesef sizin ile ilgili karar verecek insanlarda farklı bir düşünceye sokmuş olursunuz.

Rahatsızlığınız var ise neden korkuyorsunuz, gider muayene kontrol olursunuz , sonuç illa ki olumlu çıkar..

Üst Alt