Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

15 gün önce URS ameliyatı oldum. İdrarımda kanama ve sancım oluyor. Bu normal mi?

Volkinss

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar öncelikle desteğiniz yardımınız için teşekkür ederim

Yaklaşık 15 gün önce URS ameliyatı oldum belden aşşağı uyuşturularak ameliyat oldum 5cmlik taş yolu temizlendi ve stent takıldı
4 gün önce doktoruma gittin idrar testi ve röntgen çekildi röntgende stentin yerinde durduğu gözlemlendi idrarde ise enfeksiyon olduğu belirlendi antibiyotik yazıldı
15 gün geçmesine rağmen kasığımda şiddetli Ağrı'lar oluyor biraz dışarı çıkıp dolaştığımda eve geldiğimde aşırı Ağrı'larım oluyor ve idrarim yüksek derecede kanlı geliyor

bu durum normal midir ?

Belli bir süreliğine mi stent takıldı?
Bana böbrek nakli ameliyatım sonrasında 40 gün kadar aynı bölgeye stent takılmıştı. Stent öncesi ve sonrasında bende de enfeksiyonel ve az kanamalı idrar gibi bazı problemler yaşanmıştı fakat stent alındıktan 3 gün sonra tam anlamıyla rahatlamıştım. Kısa süreli antibiyotik kullanmıştım bende.
Umarım senin problemin de geçicidir. Şifa dilerim.

Üst Alt