Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

16 aylık kızıma kalça çıkığı tanısı konuldu. Doktor tavsiyesinde bulunur musunuz?

ELAMUST

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
16 aylık kızıma kalça çıkığı tanısı konuldu ne yapmalıyım. tedavi olanlar oldumu kızım sağlığına kavuşacakmı tavsiye edeceğiniz doktor vrmı yardımcı olursanızz çok sevinirimmmm.

öncelikle geçmiş olsun sadece kalça çıkıklığı ise korkacak fazla bişey yok eğer ameliyat demişlerse ben kızıma 5 yaşındayken ankara hacettepe üniversitesinde ortepedi servisinde ameliyatını yaptırdım 2 günde taburcu oldu 60 gün civarında alçıda kalacak palatın takabilirler bu sizi korkutmasın ithal alçı yaptırın daha hafif olur 8 yıl önce idi tahmini 125 tl alçı tutmuştu birde hastanede prf. özel muayenesine gidin ozaman 100tl civarındaydı ama şimdi bilmiyorum o filmlere kendisi bakıp son kararı veriyor 3 ay gibi bir zamanda sorununuz inşallah çözülür belkide ameliyat bile yapmazlar selamlar

slmlar eğer 16 aylık ise tedavisini araştırın küçüükken oluyo çünkü

ben 22 yaşındayım . doğuştan kalça çıkıklığı var üç yaşındayken korkmuşlar şimdi gittiğim bazı doktorlar 40 yaşından sonra ameliyat olacağını söylediler. o da ağrılar için daha erken bi tedavi yöntemi ve ildiğini doktor varsa paylaşırsanız sevinirim

Tşk ederim maki bende hacettepe ünv. Doktoruyla dün görüştüm muayenehanesine gittim ameliyat için cumartesiye gün aldım inş. Allahım bizede tüm çocuklarada yardımcı olur.

Üst Alt