Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

18 yaşındayım, iki gün önce iki bacağım da ampute oldu. Protez..?

sırdaş

Üye
Konular
46
Reaksiyonlar
0
öncelikle çok geçmiş olsun sevgili kardeşim nasıl bir protez kullanacağına dair doktorun seni yönlendirecektir en doğru neticeyide ondan alabilirsin.

allah sana sabır ve acil sifalar versinn kardesimmm ... biliyorumm pskoloji sorunlarda yasaycaksınn ama üzülme beterin betrii varr:)

geçmiş olsun allah yardımcın olsun kardeşim.. sakın mucadeleden vazgecme ve sakın depresyonun yanından bile gecme..

Geçmiş olsun kardeş. Biz bu konuda nedersek boş olur ama doktorlar senın durumuna göre bir protez yapacaklardır. Sana düşen sabır ve söylenenlerı yapmandır.

memet öncelikle geçmiş olsun ögrencimisin ayagını trafik kazasındamı kaybettin çalışıyormusun sosyal güvencen varmı protez için daha erken ama araştırman iyi sonuçta kullanacaksın ben ikiayak dizüstü protez kullanıyorum ama memnun degilim sen acele etme yüzkere sor birkere yaptır ALLAH yardımcın olsun sabırlı ol

arkadaşım cok gecmiş olsun diyorum gecmez biliyorum bende sag diz altı kullanıyorum keskinayın dedigi gibi konuyu acman lazım hangi ilde oturuyosun

Profilinde sakatlığım yok demişsin mehmetaydoğan anlayamadım bu durumu ?

gecmis olsun msn varmi dertleselim
emir

çok geçmiş olsun allah sabır ve şifalar versin. ayrıca siteye hoş geldin...

geçmiş olsun bu konuda ben 13 yıllık protez hastasıyım ve saa yardımcı olabilirim silikon soketli pin sistemli protez öneriyorum fakat bilmediğin yere gidip fazla para verme benim tanıdıgım protezcim var ve kurumun haricinde para talebi olmuyor ve 1. sınıf protez yapıyor

Üst Alt