Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. Kez kulak zarı ameliyatı olmalı mıyım?

burakiks

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar ben 17 yaşında sol kulağımdan kulak zarı ameliyatı oldum ne yazık ki zar tutmamış... İkinci ameliyat olmam gerekiyormuş zar deliğim büyük olduğunu öğrendim ve doğrusunu söylemek gerekirse bu ameliyattan da pek umudum yok. Doktor ameliyat olmasam da ömrüm boyunca böyle sorunsuz yaşayabileceğimi söyledi fakat kulağımı koruyarak tabii. Denize vs. başkaları gibi giremeyeceğim ve iyi duyamadığım için üzülüyorum :( İkinci ameliyatı olursam zarı iyice korursam tam olarak entegre olur mu yoksa yine çok dikkat etmeli miyim :confused:

ne kadar koruyabileceksin yeni yapilan zari:(kap kalin deriyle kapadilar benim kulagi koklear implant alinirken:(bikac sene durdu ama sonra bigun sabah kalktigimda kendi kendine delinmis kocaman:(odum koptu dogru doktora:(doktor bana ne desin-ne yaptinda deldin bu:confused:hicbisey yapmamistim oysa
ogun bugundur vazelinli pamuk:(amaaa dikkatlice ozenlice cunku koccaaamaaan delik
banyoda sorun olmuyorda denizde hep kontrol ederim vazelinli pamugu yanimda vazelin kutusuyla pamuk paketini eksik etmem denizde pamuk dustugu anda hemen yenisini yapip tikarim yoksa fena oluyor basim donuyor sersemliyorum su kacarsa

Üst Alt