Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2 yıldır başımda ağrı var. Sebebi nedir?

mb21

Yasaklı Üye
Konular
79
Reaksiyonlar
0
yaklaşık 2 yıldır başımın sağ üst kısmında ağrı var.öyleki başımı salladığımda(bir şeye evet şeklinde onay verirken baş sallama)arabaya bindiğimde,en ufak sarsıntıda dahi ağrıyor.nöroloji doktorunun reçete ettiği zestat ilacı 1 yıl kullandım ilk günlerdeki o şiddetli ağrıyı %20 oranında azalttı ama geçmedi.1 yıllık tedaviden sonra psikiyatriye yönlendirildim.psikiyatri de ilaç tedavisi ile yola devam dedi.1 ay hastahanede yattım ilaç tedavisi yanında birde EKT tedavisi eklendi bu EKT çok faydalı oldu.ağrım %50 azaldı.hatahaneden çıkalı 4 ay oldu eskiye nazaran azalmışta olsa hala devam ediyor.iğne batması,şiş batması,elektrik çarpması,böcek ısırması gibi duygulandığımda,üzüldüğümde,öfkelendiğimde fazlalaşan bir ağrı.tomografide,röntgende,tahlillerde kendini göstermiyor.acaba sebebi ne olabilir?epilepsiden korkuyorum.dedemde,babamda ve amcamda titreme(parkinson)var.acaba bendemi olacam.bir hastalığın başlangıcı olduğu açık.ama hangi hastalık?

Bu konuda bir fikri olan var mı acaba?

Olası bir parkinson hastalığı öncesinde bu tür bir belirti görülebilir mi? (babanıza sordunuz mu bunu?)

sana formül vereyim 38 yaşındayım asla başım ağrımadı ve baş ağrısının ne olduğunu bilmiyorum..sirkeyi kaynat burnuna çek iyice gezninde hisset bi hafta sonra bişen kalmaz..bide karanfil ve tarcın çiğne herderde deva..karanfil kabızsan ishal ediyor..ishalsen kabız ediyor

yıllarca o ağrıyı çektim ve izmir atatürk eğitim ve araştırma hastanesine baş ağrısı için gittim sinüzitim var diye ancak oaradaki bir uzaman doktor uyku labaratuvarına yatıracamö seni dedi ve ağır uyku apnesi çıktı.şu an cpap kullanıyorum çok şükür hiç baş ağrım yok...bir sebeb olabilir diye söyledim.uyku apnesi belirtilerine bakarsanız eğer sizdede varsa bence bi görünün derim

Üst Alt