Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

20 bin TL civarında olan protezimi alabilmek için ne yapabilirim?

ebruli ebru

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
tümör sebebi ile chopart amputasyon ameliyatı oldum. uygun olan protez 20 bin TL civarında. öğretmenim ve yardım kampanyası nasıl düzenleniyor? Bu konuda bilgi almak istiyorum

gofoundme de hesap açabilirsiniz

bu mubarek ayda buyuk aalısveris magazasından bagıs yardım toplayabi
ilirsin ebru.

Valla kimsenin kapısına gidip yardım isteyemem ben. Sadece yardım kampanyası nasıl yapılıyor onu öğrenmek istemiştim

Ebru,
Hesap aç ve iban nosunu yaz(bu kadar üyesi olan forumda msj okuyan gönlünden ne koparsa versin) değilse bu toplumun bir arada olmasının ne anlamı var.

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ebruli ebru ,

Öğretmenim demişsiniz, arkadaşlarınız falan sizin adınıza düzenleseler yardım kampanyası...?

kimse inanmaz hesap isi bos is
ogretmende para cok olur

doğruuuu bizlerde çok para olurrrr. 15 yıldır bu hastalıkla uğraşan, tedavilerimin bir tekinin bile devlet ödemesi kapsamında olmadığı için para içinde yüzüyorum zaten. bir şeyleri yargılamadan önce nedenine niçinine bakın. ben imkanlarım dahilinde protez parasını zaten ayırdım. sadece biraz eksiğim kaldı. ve şimdiye kadar da 1 kere olsun bir yerden yardım da istemedim. ama benim de bir gücüm ve sınırım var. bilip bilmeden yorum yapma arkadaşım. öğretmen arkadaşlarım kendi aralarında yapacaklarını yaptılar zaten. sadece tek bir soru sordum ve ona cevap istedim.

Sayın hocam ebruli ebru öncelikle çok geçmiş olsun hiç canınızı sıkmayın aslında bu site hep derdi , sağlık sorunu , ekonomik , sosyal, psikolojik sorunları olan üyelerle dolu bir nevi Nasreddin Hoca misali "eşşekten düşenin halinden eşşekten düşen anlar "sitesi siz önemsemeyin olumsuz yorumları sosyal medya sizin sorununuz için çözüm olabilir veya il mebde de kampanya düzenlenebilir siz enerjinizi hastalığınıza harcayın Allah şifanızı versin

Hesap bilgilerini paylaş yardımcı olmaya çalışalım kardeşim. üç beş ne toplanirsa yetmezse sen ustunü tamamlamaya çalış

Ama bunlar için valilikten izin al

Üst Alt