Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2006 tarihli rapor ile ÖTV'siz araç alabilir miyim? Hangi kodlar yer almalı?

muco58

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
11
Benim raporum eskiymiş yeni rapor almam gerekiyor araç için raporum 2006 %54 yeni raporda ne yazması gerekiyor ÖTV indirimi için mi özel tertibattı için mi hangisi yazılması gerekiyor

@muco58, Geçmiş olsun ortopedik engelden dolayı araç almak istiyorsanız raporun açıklama kısmında Sadece hareket ettirici aksamda özel tertibatlı taşıt kullanması gerekir ifadesi yazması gerekiyor. Yeni alacağınız raporda engel oranınız düşebilir belki de yükselebilir hastalığınızın durumuna göre. Son aldığınız rapor geçerli olacağı için önceki raporunuz geçersiz olacak bu durumu da göz önünde bulundurarak karar verin. İyi Günler

Teşekkür ederim benim doğuştan sağ kol yarım ve bu hep %50-54 oranına geldi bana ve sürekli bu değişmez herhalde

İl sağlığın verdiği 102=78=35=03=40=11 ehliyet de yazan 35=03=40=11 bu şekilde indirime giriyor mu

Üst Alt