Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 SGK ödemelerinde Sonda-TAK farkları kaç TL olacak?

OCAK 7 Sİ BAŞVURU YAPTK BEZ PARASI HABER YOK NERE SORACAĞIM

@UmutsuzduUmutlarım,

Bende günde 6 adet kullaniyorum ama bu bazen az bazende fazla olabiliyor.cok şu içtiğim zaman 1 veya 2 saat içindede karakter kullaniyorum,yani idrarimin geldiğini hissettiğim zaman saat aralığına bakmadan karakter kullanıp idrarı boşaltıyor.sen karakter kullanırken eldiven kullaniyormusun,hijyenik nasıl kontrol ediyorsun,bilmediğimiz birsey varsa birbirimizi bilgilendirelim

@erge_nekon,

Evet çok su içtiğimde bende öyle yapıyorum, 4 saatte 1 yapıyorum günde ortalama 5 tane kullanıyorum doğrusu, eldiven kullanmıyorum zaten kendiliğinden kayganlaştırıcı var sondada ve elim sondaya çarpmıyor hiç bi şekilde, elin temiz olsun yeter ve yaptıktan sonrada elini mutlaka yıka kardeşim

Eldiven alıştığım için eldivensiz alamıyorum aldıktan sonra çöpü içine koyup atiyorum

360 hislip için 2700 fark istediler , ben 2 aydır yavaş yavaş tiboocath a döndüm ,memnunum açıkçası , bende bir sıkıntı yaratmadı ,2aylık fark 600 TL ,
denemenizi tavsiye ederim , numune varsa isteyin ,olmadı hislip e geri dönersiniz

Erkanoz,

Kanka benim sondanın ismi 'TAKKateter (su soketli hidrofilik idrar sondası) yazıyor. Yani hislip kullanmıyorum. Sen 'tiboocath' 2 ayda kaçtane kullanıyorsun 240 mı? Birde sondanın ucunda 1 tane mi yoksa 2 tane mi delik var (idrarı çekmesi için) ona göre deneyebilirim tiboocath ı

@HOŞCAKAL,

Eğer hala yatmadıysa ALO 170 i ara ve senden kişisel bilgi istiyorlar ve mutlaka o bez parası hesabınıza yatıyor, herhangi bir zamanda eksik yatsa da aynısını yapın

YATMIŞ PTT ŞUBESİNE HASTAYI GÖTÜRMEK ZOK ZOR HASTA HESAP ENGELLİ MAAŞ KARTINA AKTARAMAZ MI OCAK DA BERİ DURUYOR PARA

Arkadaşlar hasta altbezi ödemeleri 600 tl oldu ama bana hala 496 tl yatıyor bugün de 496tl yattı, neden böyle sizde de mi böyle?

herkes 2500-2600 civarı vermiş ben niye 3900 verdim an itibariyle 🫤 marttan nisana geçişte bukadar fark mı oluyor arkadaşlar varmı benim gibi bayılan ?

Üst Alt