Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

........................

veli kaplan

Yeni Üye
Konular
55
Reaksiyonlar
1
Bilmiyorum aynı duygular mı 4 -5 senede anca atlattım ben. Evlendiğini duyduğumda gecelerce uyuyamadım. Her ne kadar onunla yapamayacağımı bilsemde bunun hissettiklerine pek faydası olmuyor. Ama pişmanlık yok.Aşka inanmamak ve güven sorunu hatıra kaldı bana. Resmine bile bakarken içim titrerdi, ama oda geçiyor herşeyin geçmesi gibi.:rolleyes: Üzülme yana yana geçecek. Unuttum zannedeceksin ama sürekli etrafda hatıralar olacak. Kelimeler en ufak bir ses , isimler, harfler, şehirler, çalıştığı yer, herşey hatırlacak sana. İlk başlarda kalbin fazlasıyla acıyacak ağrıyacak ve sen hep değmeyeceğini düşünerek onu sevdiğin için hayıflanacaksın. Sürekli kavga edeceksin kendinle, aklın ve kalbin çatışacak sürekli. Ama hep duygular galip gelecek sürekli özleyecek ve sürekli hasret kalacaksın. Bazen gülüşü aklına gelecek. Hep içinden onu görmek isteyeceksin. Onun sokağından geçeceksin,işyerinden geçtiği yerlerden, gittiği yerlerden geçeceksin yeterki bir kere göreyim son bir kere yüzünü göreyim. Başka birşey istemem diyeceksin içinden, yada hep rüyalarına girsin isteyeceksin. rüyamada göreyim. Yada eski mesajları okuyacaksın defalarca. anlamlandırmaya çalışacaksın çektiğin hasret ve acıyı. Sonunda bazen iyikiler karşına çıkacak bazende keşkeler beynini yiyip bitirecek . keşke diyeceksinnnn keşkeeeeeeeeeeeee
sonrada derin bir offffffffffff çekeceksin.
elin telefonda mesaj atmak isteyeceksin aramak isteyeceksin ama arayamayacaksın. sürekli gelgitler yaşayacaksın bazen en ufak bir şarkı bilee seni nerelere ne hülyalara daldıracakk.
ama zamanla acın hafiflemeyecek sadece şekil değiştirecek :confused:
insan acı çeke çeke olgunlaşır derler ya gerçekten öyle.

Üst Alt