Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

3 yıl olmuştu !

emreylcn

Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
0
konuya nereden gireceğim bilmiyorum ama içimden yazmak geldi nedendir bilmiyorum 3 yıl 10 gün önce koşarken şuan bastonla gezmek ne kadar büyük aptallık mı ? fedakarlık mı ? Kendimi kandırmaya her gece olduğu gibi bu gece de devam ediyorum saat 6'ya dayandı yine ve eski sevgilim şuan yatağından uyanıp kahvaltı hazırlıyordur kendine herhalde ben ise buraya gelip mal gibi 3 yıl önceki konuları deşip duruyorum :) 1 saat sonra yatağıma geçer 15-20 dk bugün yine bir halta yaramadığımı düşünüp uykuya dalarım uyandığım da kahvaltımı yapar bilgisayar oynamaya devam ederim oturduğum yerden bile bir şeyler yapmaya çalıştım ama olmuyor işte gün geçtikçe daha da güçlenirim sandım ama yavaş yavaş eriyoruz herhalde kendimi aşağıda paylaştığım şarki ile kandırır dururum 3 yıldır Arkadaşın yok mu ? diye sorabilirsiniz ama kimse bir işşiz güçsüz birisiyle uğraşmazdı herhalde bende internetten 2-3 arkadaş edindim ara sıra oyun oynuyoruz fikir alişverişi yapıyoruz işte hayat böyle benim için çok güzel değil mi ?

HTML:
https://www.youtube.com/watch?v=2lP-EBv5W8U

26.12.2016 05:52

Düzenleme 2 yıl geçti eski kız arkadaşım evlendi mutlu mesut olur inşallah :) zaman en büyük ilaç bu kesin ( bu arada iyi saçmalamışım :) )

Üst Alt