Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

% 52 Engelliyim. 2022 aylığından Muhtaç aylığına geçebilir miyim?

rifat35

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Herkese merhaba.... % 52 engelliyim. Sadece 2022 aylığı alıyorum. Vakıflar Müdürlüğünün Muhtaç aylığından faydalanmak için başvurup 2022 aylığından feragat ederek muhtaç aylığı almaya geçiş yapabilir miyim? Çünkü muhtaç aylığının miktarı daha iyi :(

Kardeş o aylığı alırsın ama elektrik yardımı kömür yardımın devam edermi onu bi araştır direk geçme vgm aylığı na

2022 engelli maaşı gibisi var mı günü belli ama muhtaç aylığı hemen bağlanmıyor 1
birde muhtaç aylığı günü belli değil buda 2. ben 6 yıl kadar muhtaç maaşı aldım
belki miktarı biraz fazla ama hamd olsun ki muhtaç maaşından kurtuldum eksik kalsın
2022 engelli maaşı alıyorum en azından günü belli

vakıflar genel müdürlüğü maaşından bahsediyorsanız elektrik kömüt yardımı devam ediyor bir de vgm maaşı her başvurana verilmiyor her il de belli bir kontenjan var örneğin o şehirde 50 kişi ise ve dolu ise birisiin çıktığı an bağlanır şartlar uygunsa tabiki

@rifat35
vgm maaşı her başvurana verilmiyor her il de belli bir kontenjan var örneğin o şehirde 50 kişi ise ve dolu ise birisiin çıktığı an bağlanır şartlar uygunsa tabiki

@muntada al ansar
V.G.Müdürlüğü maaşında elektrik kömür vs yardımında bir sorun olmuyor ben alıyorum

Üst Alt