Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

7 yaşında akdeniz ateşi rahatsızlığı olan kızımın muayenesinde yaşadığım saçmalık..?

Konular
56
Reaksiyonlar
0
Merhaba 7 yasında akdeniz ateşi rahatsızlığı olan bir kızım var.4 yıllık uğraş ve çabalardan sonra kondu bu hastalık.bu sabah kızıma cerrahpaşa hastanesinden 4 ay önce verilen randevu için sabah saat 6 da hastanede idim.1 saatlik beklemeden sonra bize gidin dendi.nedenini sordum artık profösör bu hastalıkla yada herhangi bir hastaya bakamayacagını aile hekimize gitmemizi sevk alıp poliklinik doktoruna o lüzüm görürse uzman doktora oda sorunu çözemezse bu hastalıgın türkiyedeki tek doktoru tek profösörü olan özgür beye gelicekmişiz.koskoca pröfösöre 5 mertekare kapısı dahi örtülmeyen kir içinde bir oda vermişler.bulundugu bina ise duvarlar çatlamış çöktü çökecek.dünyanın en büyük adliye binasını yapıyorlar türkiyenin her yerine toki konutları dikiyorlar cerrahpaşa yada çapa deprem olmadan çökecek konumda bu hükümetin umrunda degil.bu hükümetin saglık bakanı ne yapmaya çalişiyor anlamış değilim.tanısı konmuş bu hastalıgın normal doktorda ne işi var.ateşlenip normal doktora gittiğimiz zaman ateş düşürücü ilaç yaz gönder eve gitsin başka bir şey yok.allah hepimizin yardımcısı olsun...

ortada suistimal yok..sorun hastayı direk olarak profösörlere götüremiyoruz.bu hastalık sürekli takip edilmesi gereken bir hastalık aylara göre ilaç dozu değişen ve ömür boyu kullanılan bir ilaca sahip.önce poliklinik görecek sonra uzman doktor ve devede hendeği atlarsa ondan sonra profösör özgür hoca.ve ne yazıkki bu hastalık için türkiyede başka doktor ve profösör yok.yani özgür hocadan bir tane daha yok.

zaten ünüversite hastanelerinde direk profösörlere giremiyorsunuz polikiliniklerde uzman veya diyer doktarlar bakıyor sonradan profösörlere danışıyorlar ben 15 yıldır ünüversite hastanesinde tedavi oluyorum.

Üst Alt