Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

70 Adet E-Kitap

İlgimi çeken çok kitap oldu ama netten okumak gözlerimi çok yorduğu için ne yazık ki değerlendiremiyorum ama bu güzel paylaşım için teşekkürler:)

Arkadaşlar hazır konusu açılmışken, e-book okumak için Amazon Kindle tavsiye ederim, amazon.com üzerinde cihazın Türkiye'ye satışı yok, yurtdışında bir tanıdığın varsa temin edebilirsiniz yada kindle satan internet siteleri mevcut, amazon.com'a göre daha pahalı ama...
[FONT=verdana]
[/FONT]​
[FONT=verdana]
(diE) Kitaplar için download linkini verebilirsen sevinirim?[/FONT]

merhaba
download linkini gönderebilirseniz sevinirim

Arkadasım bende okumak ısterım...tesekkurler

Kitabı elime almazsam roman okumamın zevki kalmaz galiba
Bir de gözlerinize zarar o kadar sayfa şeyler bilgisayardan okumayın :(

Gerçi romanların geneli pahalı bu şekilde daha uygun olmuş oluyor ama bilemedim şimdi :)

edebiyata, link bende açılmadı, nasıl görüntüleyebilirim?

Sanırım bu şekilde kitap okumak bana göre değil. Kitabı elime alınca başlıyor ilk konsantrasyon, kitap etkilemeli cildi rengi yazım şekli bunlar önemli :) Birde şu var tam kendinizi kaptırdınız okumaya ve pat bir bildirim geliyor.:)

Merhaba arkadasim,
Bu calismayi uzun zamandir ariyorum. Gokte ararken yerde buldum seni. Linki paylasirsan cok mutlu olurum. Ozelde gorusuruz.

Son düzenleme:
ebediyata, çok teşekkürler...

freeof70
mesajı geç gördüm kusura bakmayın.o 70 kitap bende var diyemem yokta diyemem.Sonuçta netten indirilen kitaplar, arada benimde indirdiklerim olmuştur ama burda paylaşılmış şekilde bi klasör halinde yok o 70 kitap.Verdiğim linklerde eminim bi çoğu vardır.

Yeni başlık açıldı.

Son düzenleme:
Üst Alt