Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

8 yıldır kısmi felçliyim. Önerebileceğiniz hastahaneler var mı?

amicable

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
Nisan 2007 de bir beyin ameliyatı geçirdim. Bildiğim kadar ile tıp fakülteleri bana bakıyor bunun dışında bilgisi olan varsa yazabilirmi

bence ankara gata...tsk rehabilitasyon mrk.

Nevşehir'deki fizik tedavi hastanesi de fena değil. Ama ben olsam yüzerek ve kendi başıma bol bol egzersiz yaparak hallederim gibime geliyor. Ne gerek var öyle hastane hastane dolaşmaya

isinde uzman fizyoterapistle calisabilirsiniz. felcli hastalarda ve bir cok hastaliklarda fizik tedavi sürekli ve düzenli sekilde yapilmali diye düsunuyor. bulundugunuz yerdeki rehabilitasyon merkezlerine basvurabilirsiniz. fizik tedavide önemli olan fizyoterapistdir. gecmis olsun.

afyon kocatepe üniversitesi araştırma hastanesi türkiyede 1 numara.........gata dan daha iyi diyebilirim

ark.9 senedir kısmi felçliyim nerelerde tedavi şansım var

bir duyuma göre 5 yılı aşan hastalara devlet hastaneleri bakmıyor tıp fakülteleri bakıyormuş iş uğraşı terapistlerininde oldugu yerler hakkında bilgisi olan var mı ege üniversitesi tıp fakültesini duydum bilgisi olan arkadaşlar

Gecmıs olsun Bn trafık kazası sonucu Beyın kanaması gecırıp komada kalmışım darbeyı sol taraftan almışım sol kol,sol kalça tarafı ve sol ayak tan felçli diye hastaneden taburcu Ettıler yaklaşık 5 ay evde yattım 1 ay fızık tedavı gördüm 4ay Afyon'da kaplıcaya gıttık cok buyuk faydası oldu hastanelerde hem kendın hem aılen perısan olur yıne tercıh senın gecmıs olsun

amicable ankarada ayaş fizik tedavi var özel yalnız . Orada da kaplıcalı fizik var diye duydum. İncek ftr de de sulu var ama kaplıcalı değil. Havuz tarzı galiba. İnşlaah sifanıza kısa zamanda kavuşursunuz

Üst Alt