Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

84 yaşında annem için ağrı kesici önerisi..?

lm_lm

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
3
merhaba annem 84 yaşında sırtında kemik çökmesi var ağrısı oluyor doktor cabral verdi ise yaramadı dokundu . bir sürü ilaç kullanıyor +coumadin kullanıyor annemin ağrısını geçirmek için ne yapabilirim ilaç ya da doğal yan etkisiz ne olur yardım edin.

Kenevir yağı tavsiye ederim yan etkiside yok uzman kişilerden alın lütfen

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tens cihazı alın durumunuz varsa zaten 200/250 lira falan. Sırt bölgesine uygulayın günde 40 dakika. Fizik tedavi etkisi gösterecektir. Yada fizik tedavide uygulanan başka bir yöntem de çamur tedavisi.Hijyen bakımından temiz toprağı temiz su yani içme suyu ile karıştırıp çamur kıvamına getirin masaj yaparak ağrıyan bölgeye yine an az 40 dakika uygulayın.

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doktor ağrı bantları yazsın derim aynı şekilde halamda vardı öyle geçiyordu.

teşekkür ederim yağ deneyeceğim bakalım. Allah şifa versin cümlemize.

lm_lm
Amin amin amin aralıklarla güncelleyin merak ettim

BUTUN ANNELER GÜZELDİR...

Bir sağlıkçı olarak önerdiklerimi kaileye bile almadınız?

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lm_lm

dokundu derken nasıl yan etkiler yaptı? eğer yan etkiler varsa Non-Steroid Anti-İnflamatuar İlaçlar Grubunun bir çoğuna alerjisi var demektir.

Ağrı bantları narkotik ürünlerdir.Alışkanlık yapabilir.Sürekli uyku halsizlik halüsünasyon gorme olasılıkları yuksektır.
Tens cihazlarının faydasını görebilir.Bol bol kolajen madde içeren yiyecekleri deneyin.Teyzemiş oldukça yaşlı ama yinede güçlenmesine fayda edebilir.Magnezyum calsiyum takvılerı ayrıca d vıtamını de kullanması gerekir.

Geçmiş olsun

lm_lm

Bende almıştım tens cihazı engelimden dolayı kullanamadım nerede olduğunuda unuttum ama yani iyi bir şeydi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt