Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ada'da...

ada

Üye
Konular
27
Reaksiyonlar
0
Sen istekli mahkumların varlığını bilirmisin? Özgürlüğü aklının bir ucuna hapseden,yer yer kaçmayı arzulayan,fakat şartların ağırlığını,düşünce süzgeçinden geçirip kalma telaşını hissettin mi hiç yüreğinde??Günü karşılamayı umutla beklerken, bir yanının ölüme tutsak olduğunu,prensiplerini yer yer yıkan olguların varlığıyla halüsülasyonlarının kurbanı olmayı kabullenebilir misin? Ne kadar acılarınla yüzleşebilirsin?Benim yüreğimle seni severek ikimiz adına bir ömür biçebilirmisin?? Savaşabilirmisin böyle bir yükle omuzlarında hayata karşı??

Kimbilir belkide boşuna bu telaşım...Sen hovarda bir geçmişe yangınsın bir yerde...Böyle telaşların yok belkide...Karşılığını ödemek zorunda olduğun günahların... Seni yok etmeye çalışan ucuz hikayeler... Belkide tanrının eli omuzlarındadır...Seni koruyan kollayan...Ne kadar da abartmışsın böyle diyorsun, kimbilir.... Belki de uzaklarda bir yerlerde, bir kadının yüzleşmek zorunda olduğu hayatın kendisidir bunlar...

Iste benim içinde yolumu kaybettiğim masalım....!

Pazar mahmurluğu diyelim bu kez...:)

Bucadamı güne erken başlanır yoksa gün senin için mi erken başladı kimbilir ? Seni anlatan hoş bir yazı olmuş ve ayrıca resimdekinede bayıldım;)

biçilebilir mi ki iki ruh için ortak bir ömür?

yüreğinize sağlık...

Akıp giden zamanı hovardaca harcayanlar elbette hovarda bir geçmişe sahip olurlar. Anladığım kadarı ile sen geçmişinde boğulanlardan değilsin ve bu istikamette yol tutmuş ve/ya tutan insanı eleştiriyorsun.:)

Üst Alt