Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

A'dan Z'ya Aşk..!

Sirine

Aktif Üye
Konular
49
Reaksiyonlar
0
Aşk Arsızca sevmektir.
Bile bile ladeslemektir.
Cefasını çekmektir sefasından çok.
Çilekli bir turta gibidir aşk tadına doyamadığımız.
Doğuştur yeniden bir başkasının kalbinde...
Emektir harcanılanan bir bir ilmek ilmek işlenen duyguların bütünüdür.
Fedakarlıktır içtenlikle yapılan,
Gerçek duyguların tek varisidir...
Heyecanını bir başkasıyla paylaşamadığınız kalp ritimlerinin en canlı şahidi'dir aşk...
Ilık ılık içinize düşen duyguyla vucudunuzu titreten üperten etkileşimdir.
İnanmaktır bir çocuk gibi kanmaktır beklemektir inançla sevgiliyi...
jöleli meyveli pastadan aynı tadı alabilmektir...:eek:
Kalıcı bir sevgiyi yüreğine ekmektir,sabırla büyütmektir...
Laylaylom bir ilişkinin tersine hastır hakikidir ve sağlamdır...
Merhametlidir aşk kendinden önce o demektir...İçinin cız etmesidir diken batsa...
Nedensizce sevmektir Nasıl Neden Niçin Niye sorgulamaz sorgusuz sualsizdir....Güven gerektirir!
O varlığıyla ve yokluğuyla her zaman hep daima olandır yanınızda...Mutluyken mutsuz mutsuzken mutlu eden tek sebeptir...
Ömre bedeldir onunla geçirilen bir gün bir saat bi dakika bir saniye...Hatta gerek yoktur zamana bir kelime yeter bedel gelen ömrünüze....
Pişman olmamaktır sevdiğine yine yine yine severdim diyebilmektir...
Resmetmektir beyninizde bir yerde anıları,hatıraları...unutulmaz bir aşkla ayrılsakta beraberiz diyebilmektir kimi zaman...
Sabit durabilmektir yürekte....Yan çizmemektir ya da sağ gösterip sol vurmamaktır...Gerçekten hissettiğini vermektir sevgi...
Şahit Allahtır.Ve benim sevdiğimde sevilmeye değer diyip inançla ve aşkla sevgiye boğduğunuz kişinin hissettikleridir,mutluluktur gözlerindeki şahit...
Tamamdır dediğinizde devam etmektir dar alanda kısa paslaşmalar içinde...belkide bitkisel hayataki aşk için çırpınmaktır....Diriltmektir...!
Umuttur,ümittir...En son ana kadar dayanabilmektir...!
Üst üste gelen binbir türlü zorluğa rağmen meydan okumayı bilmektir...iki kişinin güçler birliğidir...
Vakit,zaman bilmeyen sınır tanımayan her zaman şimdisi olandır...geçmiş geri gelmeyen...gelecek ise olacağı şüpheli...
Yarınların şüpheli olduğu her gün sevgi için bir tuzaktır...
Zaten en çok bundan kaybetmiyor muyuz elimizdekinin değerini???

Aşka ve sevgiye sevgilerimle...
Elinizdekinin kıymetini bilin..Kaybetmeyin belkide bir daha bulamayabilirsiniz kaybettiğiniz kıymetlinizi...
Aşk için her şeye değerse...aşk için gerçekten değer....

A'dan Z' ye aşk, Aşkın alfabesi olmuş...Yüreğine sağlık Şirine...

teşekkürler ama ben sizin alfabenizide görmek isterdim...
yani yazmayı unuttum...medişşş ve mısra sizin alfabenizide okumak isterim doğrusu :)
Mısra yazdım işte bişeyler :) karalamaca...

Güzel olmuş şirinecim.Yüreğine sağlık.

seninde yüreğine sağlık ece abla okumakla değer katmışsın.:eek:

yahu benim bildiğim ''aşk kağıda yazılmıyor Mihriban....''ama şirine nasıl becermişse..:)

;););) Yürekten yazılırsa yazılır hem herkesin bir aşk alfabesi ve aşka bakış açısı vardır :)

Ay ne şiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin. Bayıldım. Ben aşkın alfabesini çıkarmaya kalksam herhalde berbat birşey olurdu. Hatta hiç kalkışmam böyle bir işe :D

dalga geçmeee şarabım yaaa...sen daha iyi bir alfabe çıkarırsın inan bana :eek:
Hatta hiç kalkışmam böyle bir işe:)
demişsin şarapppp ben delimiyim kalkıştımbu mudur yane....
hazan keyif verebildiysem şirin şiirn ne mutlu :)

Yok şirine bu işin alfabesini çıkaracak en son kişi olurum herhalde ben.. Ben ve aşkın alfabesini yazmak :)

sen yazamıcan heee....o blogundakileri ben mi yazıyorum mediş yaaaa...:):):)
A harfi seni bekler hadi hadi...:)nazlanma...

Şirine A' dan Z' ye yazmışsın aşkın alfebesini ve okuması çok güzel di ben yazmıyım.. :rolleyes::eek:
Ayrıca çok şirin karalamacan... :eek: :)

Delisin o ayrı Şirine'm. :) Ama ben denemeye kalksam D'den sonrasını yazamam herhalde. :)

karalamacama iltifat ediyosun mısra :eek:
yıldızım senin yüreğine sağlık okuya zahmeti verdiğine...
şarap kokulu has deli...valla bence sen çok açık sözlü olduğundan ortaya çok acaip şeyler çıkar ben okuyamam senin aşk üstüne yazılarını :eek:
doğruyaaaa doğruuu:eek:

Çok güzeldi Nagiş'im.. yüreğine sağlık.. :eek:

Hem ne demiş minik serçemiz Sezen'imiz.. " Aşk için ölmeli aşk, ozaman aşk.. " :cool:

KESİNLİKLE ŞEKERPAREM BENCEDE ÖLÜNMELİ.... O YÜCE DUYGU HERKESE NASİP OLMAS SEVMEK GİBİSİ YOK;)

Üst Alt