Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Adana'da önerebileceğiniz psikiyatrist..?

SEDNA

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Adanada bildiğiniz önerebileceğiniz iyi bir psikiyatrist varmı?

teşekkürler.yalnız ben gidipde memnun kalıp sonuç alan arkadaşlar varsa öyle isim verseler daha iyi olacak benim için.teşekkürler.

Deniz Koray Görücü! Kesinlikle alakası ve mesleki bilgisi tartışılmaz, her gittiğimiz Dr kardesimin durumunu anlamak yerine bir ilaç daha ekledi ve durumu gittikçe kötüleşti Dr.koray bey ilaçları bir bir keserek iki ilaç kalacak sekilde tedaviyi düzenledi. Sonuc: Ailecek rahat bir uyku yüzü gördük, daha huzurluyuz. Dr. Koray Görücü ye tekrar teşekkür ediyoruz ve şiddetle tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler...

dr.murat fettahlıoğlu kesınlıkle çok ıyı bır doktor.aynı dalda birçok doktorla tedavi görmüştük daha önce ama o diğerlerinin hepsinden ıyı geldi.insan olarakta mesleki anlamdada gerçekten sizin için fark yaratacağına inanıyorum.adanada gazipaşa da duygu tıp merkezinde görev yapıyor.

Üst Alt