Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aktif mesane tanisi kondu. İlaç kullanmalı mıyım?

babacom86

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar bende 2 yıldır gündüzleri sürekli idrar hissi ve idrara çıkma sıkıntısı var
dün doktora gittim kan idrar idrar kültürü ultrasyon bide Ürodinami yapıldı hepsi normal çıktı .
Ürodinami yapmadan önce 1.5 su içtim idrar miktarı 307 ml çıktı.sonra doktor bana aktif mesanesin dedi ve MICTONORM SR 30 diye bir ilaç verdi bende ilaçi kullanmadım .
Şimdi ben geceleri idrara kalkmiyorum gündüzleri böyle tahliller normal çıktığına göre bu ilacı kullanın mi yoksa kullaninmiyayim .

Bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim . Herkeze sağlıklı günler ..

babacom86

İlacı en az 1 ay kullanmanızı ve sonra karar vermenizi öneririm. Bu tür ilaçlar işe yaradığında idrar hissi açısından rahatlama sağladığı gibi, böbreklere idrar kaçışını da önler.

Hocam cevabınız için tşk ederim. genelde bu tur ilaçlar midemde hassasiyet oluşturuyor. fazla ilaç kullanan biri de değilim .eğer faydası varsa bir ay denerim. tahlillerin normal cıkması benim kafamı karıştırdı.

babacom86

Mide için Lansor kullanmanızı öneririm. Benim midem çok çok çok berbattır. Haftada iki defa sabah aç karnına Lansor alırım, mide ağrısı nedir unuttum!

yok yok, Lansor çok klasik bir ilaçtır. Doktorun önermesi daha doğrudur ama bugüne kadar bir zararı olanı bilmiyorum

ilgiliz için tşk ederim. ilaçları kullanım en iyisi bu . inşallah eski halime dönerim . size de mutlu ve sağlıklı günler..

hocam ilacı kullandım faydasını yavaş yavaş hissediyorum..eskisi gibi anı sıkışmalar falan azaldı idrara gitme süremde uzamaya başlıyor. ama fazla kesik kesik idrar yapıyorum . bu ilaçtan mıdır?

Üst Alt