Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aktif mesane teşhisi kondu. İlaçlarımı bir gün almasam böbreklerim ağrıyor!?

irmakgokdeniz

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Herkese iyi akşamlar bana aktif mesane teşhisi kondu ilaç kullanıyorum 1 gun unutun ca hemen mesane ağrısı böbreklerimde ağrı oluşuyor bu normal bişeyi ilaçlami yasi caz böyle hiçbi tedavisi yok sizden yorumlar bekliyorum

Üroloji bölümünde mesane ölçümü yapılıp gerekli tedaviler yapılır. İlaçlar yan etki yapıyorsa doktorlarla görüşülüp kesilebilir.

geçmiş olsun...

Çarşamba kontrol var merakla bekliyorum bende enfeksiyon devam ediyor hiç iyi olmadım aktif mesane de merak ettiğim enfeksiyon sıkmi olur hiç kurtulamadı m hayatımı kötü derecede etkiliyor

aktif mesane

Herkese iyi akşamlar çarşamba kontrol um vardı tansiyonum çıktığı için vezifix kullanmayı kesti ama ilaç yapmaz dedi sintigrafi de sol bobrekte tikanma var dedi ilaç kullanmıyorum şimdi emselex geçti kullanmıyorum Nefroloji ye gidicem ondan sonra bir zarar olurmu kullanmamak

asiri aktif mesane

Herkese iyi akşamlar yardım bu illete bende yakalandım kurtulmak mümkün değil galiba bu hastalıkta tansiyon yukseltirmi allak bullak oldum mesane mde kalan idrar 30 sisi urodinami yaptirmalimiyim ilaç kullanamıyorum ömür ilikle alakası olabilirmi boynu mun ağrısı çok fena lütfen bilgisi olan bişeyler yazsın cuma Prof gidecem artık son sözü söyler herhalde

Üst Alt