Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Alerji rinit

umutvardır

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Yıllarca alerji rinit hastalığı çektim.ve uzun yıllar allerji ilaçları ve burun içindeki etlerin ( konka ) aşırı derecede şişmesi sonucunda burun spreyleri kullandım. 2 kere burun etlerimi lazerle yaktırdım fakat faydasını hiç göremedim.Çünkü 7 ay sonra eskisi gibi şişti ve hiç nefes alamamaya başladım ve ameliyat oldum burun etlerimin bir kısmını aldılar ve 1 sene sonra tekrar bu etler büyüdüler.
Ben bu rahatsızlığı yaklaşık 10 yıldır çekiyorum. Uzun bir süre araştırdım bu hastalığı..İçtiğim bir dolu ilaçtan ve burun spreylerinden kurtulmak istiyordum. Bağışıklık sistemimiz çöktüğü zaman bu hastalıklar çıkmaya başlıyor. romatizma hastalıkları ,troid hastalıkları da önce bağışıklık istemimizi güçlendirmeliyiz bu ve yazdığım diğer hastalıkları yenebilmemiz için. ALTARNATİF TIPA yöneldim yıllarca kullandığım ilaçları ve spreyleri bıraktım ve her SABAH AÇ KARNINA yarım tatlı kaşığı çörek otunu iyice çiğneyerek yuttum 1 saat sonra kahvaltı yaptım veya su içtim. İNANIN burun etlerim eskisi gibi küçüldüler şimdi çok rahat nefes alabiliyorum.Allah şifa versin ... umarım sizede faydası olur...

Üst Alt