Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Allah (cc) görmek..

murat026

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Bütün inanan kulların arzusudur, ALLAH (cc) görmek halbuki her yerde
görürmektedir. Var olan her şey onun eseri degilmidir gökyüzünde uçan kuşlar denizde yaşayan sayısız canlılar yerde kendinden kat kat büyük yükleri taşıyan karıncalar ey sen düşünen gören duyan yürüyen insan
sana kalsa bir tırnağının uçu olmasa onu yerine getirmeye güçün yok
sana bu güçü kuvetti hiç bir beden istemeden veren rabbini hala görmeyecekmisin görsende görmüyor gibi yaşamaya devam mı edeceksin aç artık gözlerini kurtul seni kötülüğe götüren ve rabbimden
uzak eder herşeyden kurtul seytanın ve kötü nefsinin hilelerinden

ALLAH RAZI OLSUN COK GÜZEL PAYLASIMIN DÜSÜNCELERİN RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERİP SIKINTILARINI GİDERSİN RABBİM BİZİ NUR CEMALİNİ GÖRMEYİ NASİP ETSİN

başımdan geçen bir olayı anlatacağım:
yaklaşık 1 ay önce trafik kazası geçirdim kardeşimle beraber kardeşim benden biraz daha kötüydü ama bilincimiz açıktı dedimki ey ALLAHIM bu kazamızda da vardır bir hayır sen şer yazmazsın biliyorum dedim ve dua ettim aradan bir kaç dakika sonra elllerim ve ayaklarımdaki kasılmalar tümüyle geçti yürüyemecek haldeydim ve ayağa kalktım rabbimin izniyle ambulansa yürüyerek bindim ve orda bidaha anladım ALLAHIM bizi çok ama çok seviyor o her zaman var bizimle beraber ama oa layık kul olamıyorum diye içim içime kemiriyor inş. ona layık kul olmayı çalışacam hayırlısıyla. ve onu görmek için yaşamak gerekli ...

amin emir insallah rabbime kul olmak isteyitpte kötü nefsine ve seytana mağlup düşen bütün kullarını rabbim kazanlardan eylesin başında geçen anını paylaştığım için yürekten yüreğine sağlık

Üst Alt