Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ameliyat dikişini nerede aldırsam?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
277
Reaksiyonlar
197
su koklear implanti aldirdiktan sonradir kacinci kolestotam ameliyati
ama hastanede olur 10 gun sonra dikisleri alirdi doktorlar bu sefer ozel doktorda ozel hastanede oldum ameliyat
ameliyatta 4 gun sonra doktor gel dikisleri alayim yurtdisina gidiyorum dedi gittim eh taze olunca bayasi kalmis ameliyat dikisleri batiyor rahatsizli8k veriyor bide enfeksiyon yaparsa diye aklim cikiyor
doktorum cok mesgul biri inutmustur bile :( ki hala yurddisinda olabilir olmasada yeni bi vizite parasina yazik
acaba aile hekimine gidersem bi mahzuru olurmu masrafsiz risksiz bisi olurmu
hastane gormek istemiyorum kusasim geliyor hastane lafina napsam ki bir tavsiyeniz olurmu arkadaslar

bence hacettepe yada atatürk hastanesi başka yerlere güvenemem satür alması herkesin işi degil

degerli arkadaşım bence doktorunu beklerseniz daha iyi olur.eger uzun süre gelmeyecekse çözüm başkasıysa o zaman hastane olayı farketmez çünkü şimdi türkiyenin dört bir ucu gayet güvenilir ve hijyenik ortamda

shukufecimm şimdiden geçmiş olsun :( bu olayını bilmiodum..inşallahh enfeksiyon riskine kalmadan çözümlersin bu sorununu şimdi ben sana ne desem boş gelir fikir verip aklını karıştırmak istemiyorum en iyisini yine senin bileceğinden kuşkum yok..rabbim kolaylık versin..

Ya ben bişey söylesem gülersiniz 18 yaşıma kadar hersene güdük ameliyatı oldum dikişlerimi 10. gunde ya annem aldı ya ben kendım :) korkmayın bu kadar herşey doğru ipe 1 neştere bakıyor 10. gunu bekle annemı getırıyım valla doktordan daha ıyı alır acısız agrısız gercı o zaman 40 lı yılların basıydı sımdı 50 lı yılların sonu gözü az görebilir :)

shukufe öncelikle geçmiş olsun amakiyat sonra doktor kontrolu çok önemlidir. amaliyat yerinden akıntı ve apse birinkisi olabilir.tabiki şimdi olmaz ama ilerki zamanlarda nüks edebilir.amaliyat olduğun doktor yoksa başka uzman dr. yok ya degiil ya uzmana mutlaka görün kontrölden geçin.hatta amaliyat olduğun doktoruna daha sonra mutlaka ve mutlaka görünmek zorundasın..çünkü operasyonu yapan odur nasıl yaptıgını ve açıp ne yaptıgını o doktor bilir ki ona göre tedavi ve önerilerde bulunur...tabiki bende saglıkcıyım hastenedeyim amaliyat sonrası ve dikiş pansuman yapmaktayım.....sadece biz ezbere yapmayız uzman kontrolünde ve amaliyat yerin. görmeden söylemmeyiz...çok çok geçm,ş olsun acil şifalar dilerim....

Üst Alt