Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Şehir Hastanesi hakkında görüşler, deneyimler

BetülD

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba;
Ankara şehir hastanesinde AHMET ŞÜKRÜ SOLAK hocam beni ameliyat etti. Şuan 5.günüm, sadece geceleri ağrım oluyor onuda ağrı kesici ile rahatlatıyorum. Şükrü hoca muhteşem bir doktor beni ameliyat etmesi için ona güvendim ve ısrar ettim. Fakat hastane çok kötü arkadaşlar. Klimalar çalışmıyor gece üşüyorsunuz, hemşireler size mudahale dahi etmiyor. Çalışan sayısı yetersiz olması nedeni ile isyan edip hastaları umursamıyorlar. Tek pişmanlığım o hastanede ameliyat olmamdı onun dışında doktorum muhteşemdi. Sadece fikir vermek istedim ANKARA ŞEHİR HASTANESİ son tercihiniz dahi olmasın zor bir ameliyat çünkü herşey sağlığımız için çok önemli 🙃🙏🏾

Yeni taşındığı için sistem tam oturmamıştır. Klimaların çalışmamasından dolayı soğuk olması ve yeterli personelin olmaması çok üzücü:(
iki seneden önce sistem oturmaz:mad:

Daha taşınmayan hastaneler var,

dünyanın en büyklerinden inşallah eksikler giderilir...

Ankara Şehir Hastanesi

Merhaba,

Şehir hastanesi yeni kurulduğu döneme denk geldiğim için midir nedir, illallah ettim. Muayeneye ilk gidişimiz 5 temmuz 2019 idi, rapora ait 4 hanelik şifreye ise 27 ağustos'ta kavuşabildik. Hastaneye tam onuncu gidişimde (abartıyorsam ne derseniz olsun) rapora ve şifreye kavuşabildim. Öyle ki bu iş olmayacak herhalde diyerek pes edip başka hastaneden 3 eylül tarihine randevu almıştım. 3 eylüle kadar şehir hast. den rapora ulaşamazsam o hastaneden rapor alacaktım. KBB bölümünde belki 10 belki 15 KBB doktoru var ama, benim yaşadıklarım böyle malesef.

Engelli raporu icin mi bu kadar uğraştınız bizde babam icin 17 sine randevu sirasi almıştık bu hastaneden

Mesajınızı geç farkettim, kusura bakmayın. KBB bölümünden işitme cihazı için rapor çıkarıp cihaz parasının 750 TL'sini SGK'nın karşılaması için bu kadar uğraştım. Etimesgut'tan 10 defa arabayla gidip gelerek paranın bir bölümünü benzine vermiş oldum.

Saglik kurulu raporu icin beyin ve sinir cerrahina da muayene olmaliydim. Normalde tüm Sağlık kurulu hekimleri Onkoloji Hastanesi binasında ve siraya girerek muayene olman bir nevi kolay, ancak Beyin ve Sinir Cerrahi hekimleri Noroloji ve Ortopedi Hastanesi binasinda, oraya yönlendiriliyorsunuz. BSC hekimlerinin sağlık kurulu hastalarını kabul oda numarası, saat ve günleri değişiyor. Yani gittiğinizde uzun süre beklemek, hatta benim durumumda olduğu gibi, "kabul 11.den 12.ye kadardı bitti, yarın gel" diye gönderilebilirsiniz. Başka bir gün de saat 11'e doğru gittiğinizde "sağlık kurulu için bugun 15'ten sonra kabul ediyorlar" dediklerinden beklemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer malul iseniz ve yürümeniz, oturmaniz, uzun süre beklemeniz zor ise, bir yakınınızı gönderip önceden tüm detayları öğrenmeye çalışın, başka türlü hem bedenen hem de ruhen ve zihnen yıpranırsınız.

Son düzenleme:
ANKARA ŞEHİR HASTANESİ
Sağlık Kurulu sayfasında "Sağlık Kurulu Raporu talebi bulunan hastalarımızın, RESMI SEVKLE GELENLER HARICINDE Merkezi Randevu Sisteminden (telefonla 182’yi arayarak veya www.mhrs.gov.tr internet sitesinden) randevu alarak gelmeleri gerekmektedir". şeklinde bir bilgiye yer verilmiş olup, buna göre

resmi sevkiniz varsa mhrs randevusu almadan gidebilirsiniz.

Kaynak: https://ankarasehir.saglik.gov.tr/TR,409683/saglik-kurulu.html

Üst Alt