Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'da diyaliz merkezlerinden hangisini tercih etmeliyiz?

atesbey

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar merhaba.
babam diyalize girmeye başlayacak.
ankarada bildiginiz memnun kaldığınız tavsiye edebileceğiniz diyalizi yazar mısınız?
tercih ederken nelere dikkat etmeliyim? doktordan ne gibi bilgiler almam gerek?
lütfen bana bilgi verir misiniz?

Çok geçmiş olsun. Allah şifalar versin. Ben de periton diyalizi yapıyorum. Duyduğum kadarıyla hemodiyalizde makinanın yeni olması bile çok önemliymiş. Diyaliz merkezi olarak da Meltem'i duymuştum. Ama dediğim gibi ben periton diyalizi yapıyorum.

şuanda ankara en iyi yer rfm diyaliz temizlik önemli bu işte ben orda girmedim ama gidip gezmiştim orayı benim girdigim yerdeki hemşireler bile orayı sölüyodu bize kullanılan losyonlar mazemeler iyi olması gerekli 1 ci sınıf kullanıyolar rfm diyaliz baya şübesi var birde şu var antalyada şubesi olan bir diyalzi daha var keciörende adını tam bilmiyorum onlarında makinası cok iyimiş arkadaşım girmişti makinalar cif pompalı iyise iyi temizlenirsin şuanda en iyi makinalar cif pombalı olanlar bunlara dikkat edin saten memnun kalmazsanız degişirsiniz diyaliz merkezine raporun orjinalını vermeyin

Üst Alt