Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'da İbni Sina Hastanesi'nden randevu almak konusunda yardım eder misiniz?

Konular
6
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bi arkadaşım 3 ayda bir onkoloji hastanesine sürekli kontrole gidiyordu bugün tomoğrafi sonuşları sorunlu çıkmış doktoru ibni sina hastanesine yönlendirmiş.sizlerde bilirsiniz ki bi hastaneden randevu alıp muayene olabilmek çok zaman alıyor.ama arkadaşımın zamanı olmayabilir onun için endişeleniyorum.sizlerden yada yakın çevrenizden ankara ibni sina hastanesinde çalışanlarınız varsa randevu almamız konusunda ne olur yardımcı olsun.onu çok seviyorum ve ona bişey olmasından çok korkuyorum.yardımlarınız için hepinize şimdiden teşekkür ederim

duygu valla ben ankarakaya yakın sayılırım ama akrabam yok orda yardım etmek isterdim :confused:

Bu konuda yardımcı olabilecek Ankara'da yaşayan bir arkadaşımız var mı acaba?

Bahattin, Ankara İbni Sina hastanesinden en ama en erken bir zamanda randevu alabilecek bir tanıdığın var mı?

Mutlaka sitemizde bir tanıdığı olan vardır arkadaşımıza yardımcı olabilecek.. Duyarlı olup "nasıl olsa bir ilgilenen olur" demeden yapabileceği birşeyler olan varsa ilgilensin lütfen arkadaşla.. İbni Sina hastanesinden adamın olmadan randevu almak mesele biliyorum.. Acil kaşeli dosya ile gidildiğinde öncelik tanınıyordu eskiden.. Şimdi nasıl işliyor sistem hiç bilmiyorum..

vallahi tanıdığım kimse yok.ama benim yapabileceğim bir şey varsa başım üstüne ben gidip yapayım.

Üst Alt