Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'da Kulak Burun Boğaz ameliyatı yapan en iyi hastane..?

murat6677

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Ankara'da Kulak Burun Boğaz Ameliyatı Yapan En İyi Hastane ismi ve doktor önerebilir misiniz...!

Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim...

kent kbb diyorlar. metin önerci idi galiba doktorun ismi.

İzmirde yaşıyorum ancak yeğenim ankarada kent kbbye ameliyat oldu tavsiye ediyor.

saygılarımla

ankara kent hastanesinde bende oldum ameliyat. doktorum levent sennaroglu ozel muayenehanesinde muayene ediyordu, kentte ameliyat ediyordu o zamanlar.doktor ozelden gelince pahalica oluyo ama, levent beyde hacettepede ameliyat yapmiyordu. iyi hastane.
bide orda levent beyin eskiden asistani olan tevfik bey, mustafa bezirgan beyde orada diye biliyorum. ikiside ilgili sevdigim doktorlardir.

bir de aynı hastanede mustafa kahramanyol var 1945 doğumlu tecrübeli birisi onuda öneririm.

plastik cerrahi değil KBB soruyorsun
bazı durumlarda plastik&estetik cerrah ve kbb karıştırılabiliyor veya birlikte girebiliyorlar operasyona

Gazi üniversitesinden ayrılan Prof DR. Fikret İLERİ ankara memorial hastahanesinde görev yapmakta
Fikret hoca ile muhatkak görüşmenizi öneririm

Üst Alt