Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'da tecrübeli ürolog önerisi olan var mı?

Goncimik

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar. Üç yıldır tak kullanmaktayım. Son 1 yıldır kaçaklarım artmaya başladı. Ankarada üniversite ya da araştırma hastanelerinde tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı? Benim gibi hastaları olan yani bu konuda tecrübeli bir ürolog arıyorum. Tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

Goncimik

Bende nakilliyim aynı sorunla bende uğraşmaktayım sizin değerler nasıl yüksek mi medicanada mehmet şevki sert duymuştum

Benim kuyruk sokumunun kırılmasına bağlı omurilik hasarı var. Kazadan beri tuvalet hislerim yok. Önceden gün içinde hiç kaçağım olmadığı için bez kullanmazdım. Sıvı diyeti de yapsam kaçak oluyor. Tak yetiştirmekte zorlanıyorum. Günde 6 taneden fazla yazmıyorlar maalesef. Ama özelde değil de üniversite ve araştırma hastanelerinde bir doktor bulmak istiyorum.

Bir kere ürodinami yaptırdım. Kaçak falan da olmadığı için doktor şimdiye kadar nasıl yapıyorsan öyle devam et demişti. Değerlerimi falan hiç bilmiyorum. Hangi değerlere dikkat ettiklerini de bilmiyorum. Düzenli gidebileceğim bir doktor olsun istiyorum.

Goncimik

Çok benzer durumdayız özelden numaramı verdim whatapp ten yaz istersen konuşuruz daha akıcı olur.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt