Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'da uyutarak MR çekimi nerelerde yapılıyor?

Ertan Murat

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Kuzenim bel ve boyunda çok ağrıları var. Çorum sungurluda yaşıyor .Doktor 2005 de mr çektirmesi gerek demiş. Fakat dar alan korkusu olduğu için mr çektiremiyor. Ağrıları çok artmış durumda. Uyutarak mr çekimi yapılıyor mu? Eğer yapılıyorsa nerede ve şartları var mı? Bilgisi olan , yardımcı olabilirmi?

[FONT=&quot]Açık Emar Ankara: 0.312 [/FONT][FONT=&quot]447 75 41 internetten bunu buldum kardeşim yardımcı olursa.[/FONT]

MR çekilen hemen her merkezde olabilir bu yöntem.
Benim çok önceleri İstanbul'da bir görüntüleme merkezinde o zamanlar küçük olan oğlumun inmemiş testis sorunundan dolayı çektirmemiz gerekti ama çocuk küçük olduğundan durmuyordu.
Doktordan randevu alarak uyutup çekmeyi önerdiler ama kabul etmedim, randevuyu geceye ertelettim ve gündüz uyutmayıp gece merkezde uyutup çektik :) Kıyamamıştım ilaçla uyutulmasına, babalık işte.
Yani dediğim bu çok eften püften zor birşey değil, anestezi doktoru çalışan her merkezde olur.

Üst Alt