Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankilozan spondilit ağrılarım çok arttı. Hangi doktora gitmeliyim?

Ssank89

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba..

3 yık önce teşhis kondu.. bu mevsimlerde nüksedip tutukluk ve ağrı yaşadım.. ama şuanki ağrımın ve tutukluğumun haddi hesabı yok.. çok acı çekiyorum.. rantudil kullanıyorum ama faydasını görmedim.. salazoprine alerjim çıktı..boyun ve kalçada hareket kısıtlılığımın arttığını düşünüyorum..

şimdi size şunu sormak istiyorum.. kontrol için tekrar bir romatolağa mı gitmem gerekir yoksa çok araştırıp bulduğum bu hastalık konusunda iyi olan bir fizik tedavi profesörüne mi? Arada bir fark olur mu?

Önerilerinizi bekliyorum.. herkese geçmiş olsun..

Teşekkür ederim. Ben ankarada yaşıyorum. Prof mehmet akif öztürke gittim. Rantudili bıraktım endole geçtim. Bir ay deneme süresi sonrası enbrele geçip geçmeyeceğime karar vereceğiz. Film lerde hastalığımın ilerlemediği görüldü. Bilirsiniz ki bu şiddetli ağrılar insanı hastalığın son safhasında gibi hissettiriyor.. herkese ağrısız tutuksuz günler diliyorum..

@Ssank
Ankarada başkent üniversitesinde Prpf. Dr. Eftal Yücel var, bende romatoid artrit hastasıyım crp m 200 lere fırlamıştı ona gittim
metotreksat kullandim baya faydali olmuştu sizede öneririm

Üst Alt