Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankilozan spondilit için Cimzia isimli ilacı kullanan var mı?

muammer.kubra

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar

24 yaşındayım 2 yıl önce ankilozan spondilit teşhisi koyuldu cimzia iğnesi kullanıyorum. İlaç tedavisi yanıt vermedi. Benim gibi hastalığı olan var mı bu iğneyi kullan var mı? ileride ne tür sorunlarla karşılaşıcam bu hastalık neler yapıyor evliyim çocuğum yok lütfen bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Amca oğlu benimde aynı ben ona özel içeriklere sahip extraktlar alıyorum iyi geliyor ona, bu hastalık eklem yerlerinde sıvı kaybı oluyormuş + boynunu döndüremiyor emmoğlu ağrısıda oluyor Google ye sorsan hastalık hakkında bütün bilgileri bulursun kardeş, eğer o extraktlar dan almak istersen bana ulaşabilirsiniz....

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

extraktlar nedir? Nasıl yani ileride eklemlerimi hareket ettiremicek miyim?

Ettireceksiniz ama şu anki kadar kolay olmayacak benim emmoğlu çocukluk yaşta yakalandı bu hastalığa 36 yıldır var hastalık emmoğluunda extraktları söylersem hiç bir önemi kalmaz bende felçliyim ve önceden tansiyon kalp kan sulandırıcı ilaç kullanıyordum şu anda bunların hiç birini kullanmıyorum şükürki ve sağlığım da normal bir şekilde devam ediyor

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muammer.kubra

ben distribütörüyüm o extraktları üreten şti nin yani ben satıyorum o ürünleri, gerçek extraktları satan çok yok o yüzden aldatılmamanız için vermiyorum isimlerini nette bir çok düzenbazlar var kardeşim anladınmı...

kardeşim ilaçların 5 kuruşluk faydası yoktur canlılara, bunu bilmen lazım, denize düşen yılana sarılır misali umut ediyoruz ama ne yaparsın, benimde haşimdi hem bilek hemde dirsekten sinir sıkışması var ameliyat anca çözüm olur çünkü kullanmadığım ağrı kesici kalmadı ama çare bile olmadı...

Üst Alt