Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankilozan spondilit ve Glukosamine (Glukozamin) kullanımı

Mustafa1981

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Benim ağrım kalça eklemlerinde başladı. . Hastalığın ilk iki ayında resmen seke seke ayakta durabildim ve bazen ayağa kalmam dakikalar sürdü. Sonra kaburgalarim tutuldu, ve nefes alip verirken aci cektim. yurumem oturmam kalkmam kafami saga sola cevirebilmem,iki senede tamamen mutasyon gecirdim. Ben ki uyku bile sevmem birden coktum.. kosmak hizli yurumek neredeyse hayal olmustu
Sonra glucosamin denedim.. gerçekten 3-4 aydan sonra eklemlerim normale dönmeye başladı. .Acılarım bitmedi ama azaldı. . Artık koşmak sorun değil. .
Ağrılarım malesef var ve son hafta Humira vurdular..10 gün oldu birsey anlamadım. . Ama Tavsiye ederim glucosamini deneyin.

Mustafa1981

çok geçmiş olsun,,,bendede sağ ayak bileğimde kıkırdak zedelenmesi olduğu söylendi,,harline glucosamine aldım ama pek faydasını göremedim henüz,,,17 gündür günde 3 tablet içiyorum,,,ama herkes fayda gördüğünü söylediği için kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum

Üst Alt