Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Annesi ya da babası ölmüş, hayatta zorluk çeken var mı?

GÜNEY_666

Yasaklı Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
2
s.a arkadaşlar bildiğiniz üzere birçoğumuzun engeli kendi göre zorluğu sıkıntısı var. bu durumlarda bazen ailemiz bazen annemiz babamız bazen varsa eşimiz bize destek oluyor...
Benim merak ettiğim konu hayatta annesi yada babası ölüp te hastalığı ile başbaşa kalan zorluk çelen var mı ? bu sıralar kafama takılan konu bu ben epilepsi hastasıyım çoğu zaman annem destek oluyor nöbet geçirince yanımda oluyor annem ölürse ben ne yaparım nasıl yaşarım diye düşünüyorum acaba böyle bir kaygısı olan var mı aramız da ????

evet var şizofren hastasıyım abimde şizofren hastası abiminkisi benden yüksek babam küçükken ölmüş anneme bir şey olursa ne yapacağım bilmiyorum evlenemedim de bizi derleyip toplayan annem kendi başımıza idare edecek miyiz bilmiyorum yaş geldi 40a annem yaşlanıyor bizim bir ALLAH ımız var başka kimsemiz yok

emreden

benim de durumum çok farklı değil bende 15 senedir dermansız depresyon hastasıyım + epilepsi hastasıyım 30 yaşındayım doğru düzgün ne iş bulabildik neden eş olmaz olsun böyle hayat nereye varacak bizim sonumuz ???

Dert etmeyin; ALLAH var gam yok! Bizim vekilimiz ALLAH tır. Nerde ne zaman bir kapı açar biz bilemeyiz! ALLAH bilir biz bilmeyiz!

ALLAH a emanet..

Ben de düşünüyorum bazen. Öz gereksinimlerimi yardımsız yapamıyorum. Allah anneciğimi başımdan eksik etmesin. Gelecek kaygısı çok ağır basıyor arada. Sonra diyorum ki bir saat sonrası için bile garantim yokken bu tasa da niye.

"Hasbunallahu ve ni’mel vekil nimel Mevla ve ni’me’n nasîr."
Aʟʟᴀʜ ʙɪᴢᴇ ʏᴇᴛᴇʀ, O ɴᴇ ɢüᴢᴇʟ ᴠᴇᴋɪʟᴅɪʀ… ɴᴇ ɢüᴢᴇʟ Mᴇᴠʟᴀ ᴠᴇ ɴᴇ ɢüᴢᴇʟ ʏᴀʀᴅıᴍᴄıᴅıʀ.

Şüphesiz Allah hakkımda en doğru olanı bana yaşatacaktır. Bize düşen dua sabır ve tevekküldür.

Üst Alt