Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Antalya'da akülü sandalye yardımı yapmak istiyorum..?

ahmetkoca

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Selamun Aleyküm kardeşlerim. Antalyada yaşıyorum. İhtiyaç sahibi bi kardeşimize akülü sandalye yardımı yapmak istiyorum. Orta halli bi akülü sandalye yani. Antalya merkezde yaşayan ve teslim edebileceğim engelli arkadaşlarımızı tanıyan var mı acaba ?

ahmetkoca
Allah (C.C.) şimdiden yapacağın yardımı kabul etsin, şayet diğer iller de de gerçekden ihtiyacı olan arkadaşım var sa Ahmetkoca arkadaşımda uygun görürse nakliyesini de ben karşılayabilirim.

Teşekkürler abi. Şuan için Antalya içi elden teslim etmek istiyorum.

düşünceniz için teşekkürler, çevrenizde dernek varsa ordan da ihtiyaç sahibi kişilere ulaşabilirsiniz.. Allah razı olsun..

Ben ankaradayim eger uygunsa nakliyesini ben karsilayabilirim cok ihtiyacim var 05344602524

ahmetkoca bir yere verebildinizmi? Vermediyseniz Antalyada TSD Şubesi var başkanıyla görüşün dernekte illaki ihtiyacı olan birini biliyorlardır en azından ihtiyacı olana gider

Üst Alt