Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Antipsikotik kullanıp uyku ile uyanıklık arasında halüsinasyon gören var mı?

@Maktumay,
Uyku için kullanıyorum az uyutup bütün gün sanki arafta kalmış gibi oluyorum ne uyanabiliyorum nede uyuyabiliyorum

Ben antipsikotik ilaç kullanmadığım dahilde uyku uyanıklık arasında benim ismimi seslenince uyanıyorum direk veya uyku uyanik halinde yanımda birini hissediyorum fakat göremiyorum sadece hislerle vücudunu bulmaya çalışıyorum bulunca onu ya boğarken uyanıyorum yada kolunu bacağını filan bir yerini ısırırken uyanıyorum ha fakat uyandığımda görmüyorum uyku halinde oluyor. Doktor uyandığında etrafına filan baktığında birşey görüyor musun uyanıkken dedi yok dedim normal gördü birşey demedi şuan selectra 50 mg ve gyrex 50 mg kullanıyorum.

ben görğüyordum uyanıkken halısınasyonlar kesıldı ama enson 17 subatta hastanede yattım o zaman gördüm

Rexapin 10mg kullanıyorum, halisünasyon şeklinde değil de benim şikayetim çok fazla uyutması. Günde 12 saat uyutuyıor.

Invega 12mg a çıktıktan sonra arada olmaya başladı sanki alkolu fazla kaçırmış gibi oluyorsun.

Üst Alt