Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Araç alımı için verilen raporda kutucuk yanlış işaretlenmiş olduğundan Maliye sorun çıkartıyor..?

Ferhat3333

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
12
Merhaba! Ötv icin bayiye basvurdum maliye raporumda sag kol brakiyal pleksus sag kol ehliyetimde var kodlar gecerli.maliye diyorki sana nöroloji puan vermiş ama arka sayfada ortopodi isaretlenmiş niye bu durumda ne yapabilirim

Onlara de ki "benim bedensel kısıtlılığım ortopedik. O nedenle ortopedi alanı işaretlenmiş". Ben omurilik felçliyim, nörolojik bir rahatsızlık, ama kısıtlılığım ortopedik olduğu için ortopedi kutucuğu işaretlidir.

Arkadaslar cok sükür tüm sorularım cevabını bu sitesen aldım.bugun itibari ile sag kol brakiyel pleksusdan kodlarımı alıp aracımıda bugun teslim aldım ötv den yararlandım bu sitede cok sey ögrendim ve cok sey bilgi sahibi oldum tsk ederm @OturanBoğa ve site sakinlerine...

Üst Alt