Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Araç muayenesinden stepne hafif kusur mu ağır kusur mu?

sokr@t

Aktif Üye
Konular
99
Reaksiyonlar
232
Aracımda boş bir yedek lastik var yani jantı yok muayeneden o şekilde geçer mi ?

30 yıldır daha stepneye baktıklarını görmedim. Lpgli araçların bir çoğunda tank o bölüme yerleştirildiği için bir çok arabada yok zaten. Yeni satılan araçlarda bile eğer opsiyon olarak almazsanız stepne gelmiyor malum tamir kiti koyuyorlar sadece. Başıma gelmemesi, görmemiş olmam elbette kusur sayılmaz anlamına gelmesin. Googlede ağır kusur yazan sayfalarda olmuş ama gözümle görmediğim, yaşamadığım şeyler söz konusu olduğunda googlede çıkan her şeye itimat etmem. Tamir kiti ile sorun olmaması lazım mantıken.

@HuYSuz79, asıl sorunum şu aslında aracımın jant ve lastiklerinden bir tanesi eksik kaza yapmıştım jant ve lastiği hasar gördü attım stepne araca takılı boş bir lastik var yedek olarak onu koymuştum vizeden bu şekilde geçer miyim ya da ne yapmalıyım ?

Benzinliklerde satılan köpükler var biliyorsunuzdur onlardan alın bir tane. Zaten makine ile sıktıkları için, lastiğiniz patlasa ve stepneniz olsa bile kolay kolay değiştiremiyorsunuz malum. Ben eskiden her aracım için 4 lü bijon anahtarı alırdım ama en son onu kırmış yine de sökememiştik şahsen. Öyle olunca artık kriko varmış yokmuş onu bile umursamıyorum

Vizeden geçer mi benim derdim o sadece vizeden geçsin gerisini sonra düşünürüz .

Üst Alt