Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Arkadaşlık kurmak zor mu ? Sene 2016

emreylcn

Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
0
Merhabalar kendime aşk sevgi aramiyorum konuyu yanlış yere açtığımın farkındayım
bilgisayar donanımları,oyunlar, bunun gibi teknolojik şeylerle uğraşiyorum kendime internetten takılacak arkadaşlar arıyorum tanışıp kaynaşırız zamanla erkek bayan farketmez maksat zaman geçsin diyorum yanlış anlıyanlar olursa hemen terk etsin burayı

Steam Community :: Falçata

https://www.facebook.com/emreylcn06

facebook'da steam de ne bilim bir grup kurup sohbet edebiliriz iletişime geçelim engelliler.biz den ulaştım diye mesaj atarsanız cevap veririm
unutmadan sadece erkeklere özel değil bayan arkadaşlarımızda gelebilirler

Aynennn....Katılıyorum hem çoooook zor, hem çok kolay ama içinde ne ararsan hepsi var o adına dostluk dediğimiz olayın içinde sadece doğruluk,dürüstlük,samimiyet yok ciddiyet yok bunun dışında aklına ne geliyorsa hepsi mevcut....hem kolay hem ZOR...

bu kadar karamsar olmayin arkadaşlar hayat devam ediyor biliyorum zor ama kabuğumuzdan çıkma zamanı geldi bence

Üst Alt