Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aşırı mutluluk veren sıradan olaylar

Nereden biliyorsun mutluluk vereceğini:)) geçen faturanı veremiyordun

Eskiden çok giderdim. Terasta otururken boğazı seyrederken kahve yudumlamayı çok özledim.

Tuttuğum takımın derby maç kazanması . Bana hiç faydası olmadığı halde çok mutlu olurum

Yere düşen kuru yapraklara basmak...acayip mutlu oluyorum.. sonbahari seven nadide insanlardanim😊

Müzikleri kayıt listesinden değil rastgele dinlemek.

Ne çalacağını bilmeden sevdiğin müziğin denk gelmesi mutlu ediyor beni.

(Spotify üzerinden dinleyenler ne dediğimi daha iyi anlar)

Senin kadar iyi bir dindar değilim. Senin inancın da İnsanların duygularıyla oynamanın bedeli nedir?

Beni karıştırmasanız olmaz mı🙂?

İkinizide doğru düzgün tanımıyorum..aranızda ne geçti ne yaşandı hiç bir fikrim yok.

Sadece şuarayı alırsak"Nereden biliyorsun mutluluk vereceğini"

Evet bu söylem biraz kırıcı gibi olmuş..tamamen tarafsız bir yorumdur...ikinizide açıkçası tanımıyorum..bundan dolayı kimse bana gönül koymasın.🙋

@Yusuf islam, @furkander33,

Beni karıştırmasanız olmaz mı🙂?

İkinizide doğru düzgün tanımıyorum..aranızda ne geçti ne yaşandı hiç bir fikrim yok.

Sadece şuarayı alırsak"Nereden biliyorsun mutluluk vereceğini"

Evet bu söylem biraz kırıcı gibi olmuş..tamamen tarafsız bir yorumdur...ikinizide açıkçası tanımıyorum..bundan dolayı kimse bana gönül koymasın.🙋

@Yusuf islam, @furkander33,
Kimse ile aramda birşey geçmedi geçemez

Üst Alt