Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aşırı uykusuz kalmak EEG ve MR çekimlerini etkiler mi?

q3rt

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
aşırı uykusuz yani ortalama 35 40 saat uykusuz kalınca EEG etkilermi Mr çekimini etki edermi bnu öğrenmek istiyorum çünkü askeri doktorun bana psikolojik oldunu ima ediyor elimdeki raporlara dahi dikkat etmiyor depakin 500 mg kullanıyorum şimdilik 2 3 ayda bir kriz geçiriyorum kesin bir rapor yada nöbet gözetimi istedi ilacımı kesip hastanede yatsam bile 14 günde kriz geçirip geçirmicem garanti deil nasıl anlata bilirim derdimi ?

Evet, uykusuzluk ve yorgunluk nöbeti tetikler. Ama tam da o 14 güne denk gelir mi, bunu bilemez kimse. Öncesinde ilacı kesmek de hastanede tanı konulması açısından avantaj sağlayacaktır... Ama en olmadı, askere gider, orada olabilecek bir nöbet sonrasında muaf olarak ayrılırsınız.

peki askerde geçirdim krizi nasıl ıspatlaya bilirim bu inandırıcı geliceğini sanmıyorum

Üst Alt