Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

askerlik için ruh sağlığına sevk edildim

battal07

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
öncelikle merhaba bugün askerlik için sağlık ocağına muyane olamya giddim doktorun yanına giddigimde askerlik için muyane olmaya geldigimi söyledim o da bana her hangi bi sağlık sorunum olup olmadıgını sordu bende psikolik sağlık sorunlarımın oldugunu söyledim oda benim hasateneye sevk istedigmi sordu bende evet dedim bana ne gibi şikayetim oldugunu sorunca bende psikolojik sorunlarımın oldugunu ve yükseklik kapalı alan korkumun oldugnu bunun yanı sıra bunlara baglı olarak her gün alkol tükettigimi ve ne içdiklerimi paramın olup olmadıgını sorunca bende rakı içdigimi söyleyince başka ne içiyorsun meala ispirto içdigimi sorunca bende ispirto sahte rakı içdigimi söyledim sonra bana kaç paket sıgara içdigimi 2 3 paket diye cevap verdim ve bana psikolojimin ne den bozuk oldugunu sorunca iflas ettigmi borçlarımın oldugunu 2 2.5 milyon civarında oldugunu ve sıkıntılı süreç geçdigimi söyledim ve bana sevk kagıdını verdi ben sevk kagıdıyla hasteneye gidinci doktor bana ne yapar çürük alırmıyım askere gidmek istemiyorum bu kadar sıkıntının için ve saten her gün intihar etmeyi düşünüyorum ne yapmam gerekdigi hakkında bilgisi olan yardımcı olursa şimdiden teşekkürler

Üst Alt