Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ata biner pozisyonda düştüm ve üretra zarar gördü. Ne yapabilirim?

saka1

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaşlar yaklaşık 22 gündür göbekte sonta ile geziyorum ata biner şeklinde düştüm ve penisten hala hafif kanama geliyor doktor iki ay beklemem gerektiğini söyledi oradaki şişliklerin inmesi için orada ne olduduğuna bakacaklar Antalya da oturuyorum bu konuda iyi bir doktor Önlerinizi bekliyorum burada doktor hafif darlık olabilir dedi. Düştüm zaman sonta takıldı ama kan geldi idrar yolu gelmedi daha sonra göbekten sontaya döndüler

saka1

Çok geçmiş olsun. Göbekten takılan sonda (sistofiks) üretranın dinlenmesini sağlayacak. O şişlik gittiğinde sistoskopi ile penisten girip üretrayı kontrol edeceklerdir. Ancak o zaman hasar belli olur. Şimdiden bir şey söylemek mümkün değil.

Antalya'da bir ürolog bilmiyorum. Ama üniversite hastanesine gitmenizi ısrarla öneririm.

Tesekkür ederim oturan boğa umarım ciddi bir şeyim yoktur yaklaşık 80 cm uzunluğunda bir yerden düştüm bu kadar hasar vereceğini bilmiyordum

Arkadaşlar düşme sonucu 2 cm Lik darlık oluştu coşkun şahine düşme sonrası 38 gün sonra amaliyat oldum dokuların kötü durumda dedi bugün üçüncü gün sonta 20 gün kalacak uc uca diktiği I söyledi apış arasından amaliyat oldum gelişmeleri yazarım açık amaliyat oldum

Üst Alt