Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Atipik psikoz olup gebelik deneyimi yaşayan var mı?

Maktumay

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
16
Atipik psikoz bipolar şizofreni ve gebelik nasıl olur bilmiyorum ama psikoz hastasıyım ve evlendim cocuk düşünüyorum şimdi, nasıl olur da bilmiyorum forum da böyle bi konuya da denk gelmedim doktorum olabileceğini söyledi 3 yıldır psikoz hastasıyım 1 kez atak geçirdim remisyondayim aripa 20 dideral 40 ve depreks 20 kullanıyorum. Umarım bir daha atak geçirmem. Hamile kalırsam deneyimlerimi burda yazarım

Sanırım bir arkadaş vardı ama o bi polardı hamilelik döneminden önce ilaçları bırakmıştı. Doktor kontrolünde
youtebe da görmüş olabilir öyle biri vardı bulursam atarım linki

Ben yıllardır bu sitedeyim.bir çok bayan arkadaşlar var apitikpsikoz yada bibolar yada şizofreni hastası olan.hicbirinden duymadım tehlike olur hamilelik diye.keske bende evli olsamda eşim psikoz rahatsızlığı olsa.cunku yıllardır yalnızım ben.cunku bizim gibi insanları ancak bizim gibi rahatsızlığı olan kişiler anlayabilir.tamamlayabilir

arkadaşlar tek bir şey diyeceğim haddimi aşarak şimdiden özür dilerim kendimizden yola çıkarak aynımızın olmasını istermisiniz bu benim görüşüm büyük ihtimalle kimse katılmaz bana ama bi düşünün derim

Bende bunu çok düşündüm ama strese bağlı ve 30 yaşında bu hastalıkla tanıştım cocugumda %8 olma ihtimali var kar zarar durumuna bakınca neden olmasın ki . Hem o zamana kadar bi 20 yıl sonra bu hastalık farklı bi boyuta da evrilebilir

gebelikte ilaç kullanmak bebeğe zarar verir mi ?
bir yakınım demişti grip olmuştu hap iç dedim olmaz içmemem gerekiyor demişti

arkadaş lar ne olur bu bi çocuktan ibaret değil yazı tura hiç değil gelecek olan sizin çocuğunuz bu kadar basit olmamalı sonuçta bir can geliyor sadece sizin eseriniz olarak bakmayın lütfen o bir can hisleri duyguları olacak

Arkadaşlar doktorlar izin veriyor gebeliğe bi sorun yok yani hem benimki coronoya bağlı psikoz geçici olma ihtimali var 5 yıl sonra ilac bırakılmak icin çalışma yapılacak

Bazı ilaçlarda çocuk oluyo düşük mg abırazol ve lityumda ama süt verdirtmiyor bebeğe Hollanda ! Sordum

Bana da hem olumlu hem olumsuz gelen bir durum çocuk olsun mu olmasın mı doktor olur demişse olur önemli olan ona bakabilecek misin senin hesabın sen hesapla eğer varsayalım yirmi yaşında psikoz oldu yirmi yıl sonra gen tedavisi gelişmiş olacak yan etkisiz ilaçlar çıkacak bence
Veya 3. Dünya savaşı olacak dünya yıkıma uğrayacak vede elli yıl geriye gidecek yani her durumdan farklı durumlar çıkıyor

Üst Alt