Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Atipik psikoz ve bipolar bozukluk ilaç kombinasyonum..?

Konular
38
Reaksiyonlar
13
Duloxia 60 mg,Abizol 20 mg,Akineton 2 mg,ricus 2 mg,gyrex 100 ilaç kombinasyonum.bipolarim Dr göre ama aynı fikirde değilim doktorla sizce kullandığım ilaçlar hastalığımın nuksünü azaltır mı? Sizler hangi ilaç kullanıyorsunuz.Bilgilerim ve kullandığım ilaçlar kişiseldir.ikinci kişilere gizlidir.

Ben 4 doktor değiştirdim. Dolayısı ile çok ilaç denedim. Son gittiğim psikiyatri uzmanı işinde gerçekten çok iyi birisi. Şu an,
20mg rexapin, 200mg depakin, 150mg cedrina, 12mg invega kullaniyorum. Ve 10 aydır remisyondayım, bu bir rekor benim için ve dalgalanma da olmuyor. Şu an 10 numara 5 yıldız durumundayım çok şükür

Son düzenleme:
@dreamfail,
Benim durumumda şuan çok iyi şükürler olsun Mardin kiziltepedeki doktor çok iyi öyle başından savmiyor.Dayisi bizim köyden tanıdık.sizin durumunuza çok sevindim Allah hepimizin yardımcısı olsun.Hani kötü bir olay oluyorda şizofreni ve bipolara yikiyorlarda o çok gücüme gidiyor.damgalanmak zoruma gidiyor...

Yanlış anlamayın da akineton almadan nasıl rexapin 20 mg kullanıyorsunuz akatizi yapmıyor mu o ilaçlar hele ki invega yarattığı kaygıyi nasıl geçiyorsunuz.benim fikrim bu yanlış anlamayın..

@Psikoterapi, teşekkürler. O durum şöyle oluyor bende. Eğer ilaç dozu remisyon döneminde artık benim vücuduma fazla doz geliyorsa o zaman aketezi oluyorum ve aketeziyi hiç bir ilaçda geçirmiyor. Xanax, akinayon denedim, hiçbiri engelleyemiyor. O zaman anlıyorum hangi ilaç fazla geldiğini. Örneğin cedrina yı remisyon öncesinde 750mg alıyordum, gitgide düşüreli 150mg a kadar düştü

Paxera 40mg,Abizol 20mg,dideral 40 mg kullanıyorum.yanliz paxerayi 3 gündür kullanıyorum iç daralması nefes kesilmesi ve anksiyete yanlız kalma dışarı cikamama gibi sorunlarım var sizce neyden kaynaklanıyor olabilir.Atipik psikoz hastasıyım.simdiden teşekkürler..

Acaba paxera 40 mg yüksek bir doz mu? daha önce dulester kullanıyordum.o ilaç kötü yaptı beni kaç gündür o yüzden paxera almaya başladım.anksiyete dolayisla..

P tesi doktora gitmeyi düşünüyorum.Daha kötü olmadan...

akineton iç sıkıntısına iyi gelir mi? Sabahları ilaçlarimi akineton olmadan içiyorum.icimde bir sıkıntı oluşuyor.acaba ondan mı??

Üst Alt