Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avasküler Nekroz için sadece bacaktaki kısalığa bakıp sıradan sürücü olur dediler!?

ainal

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar
Sol kalçamda femur başı avn mevcut. Yaklaşık 15 yıldır var bu durum ve ağrılarım çok şiddetlenmeye başlayınca araç kullanmak sorun olmaya başladı ortopedik sorundan dolayı araç indirim raporu almak istedim. Fakat 1 cm lik kısalık yazılıp yüzde 3 ile özel tertibata gerek yoktur dendi.Nerede yanlış yaptım puan toplamak için tüm polikniklerde muayene mi olmalıydım? Ve AVN için sadece kısalığa bakmaları da mantıklı gelmedi sol bacağım çok zayıf artık yürürken bile zorlanıyorum. İtiraz etmeliyim miyim yoksa 6 ay sonra başka hastaneden mi başvurayım?

Selamlar, avn için puan vermiyorlar. Ben de ameliyat oldum ekstra bir puanlama olmadı. Protez olursa veriyor sanırım.

Herkese merhaba
Şanlıurfa’da öğretmenim dönem içinde sol kalçamda avn olduğu için tertibatlı araç raporuna başvurdum önce gerek yoktur dendi. İtiraz ettim MR çekildi MRdan sonra tertibatlı araç kullanmalıdır raporu verildi. Tatilden dolayı memleketim Kahramanmaraşa geldim ehliyetimi yenilemek için şimdi de manuel araç kullanabilirsin diyorlar. Burada sorun ne anlamıyorum ne yapmalıyım? Ayağımla pedala basabilirmişim açılıp kapanıyormuş. Sorun o değil ki sorun bazen trafikte basmayacak gibi oluyorum kasıklarıma ağrı giriyor debriyaja basarken. Nasıl bir yol izlemeliyiö

Üst Alt