Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avasküler nekroz nedeniyle kalça ameliyatı olmam gerek..?

emreviaypi

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Merhaba 22 yaşında üniversite öğrencisiyim sol ve sağ kalçamda avesküler nekroz var ve ikisininde protezlik durumu olduğunu biliyorum. Doktorlar yaşım erken olduğu için tavsiye etmiyor fakat bu yaşlarda işimin okulumun başında duramayacak gibi olursam ilerde ameliyat olmamın yine mantıksız olacağını düşünüyorum. Daha önce bu ameliyatı olanlardan fikir almak istiyorum ameliyat süreci değneği bırakma süreci, yürürken tekrar ağrılarımız oluyor mu? ve yanlış anlaşılmazsa yakında zamanda özel hastanede bu ameliyatı olan var ise ortalama fiyatını yazabilirse sevinirim.

emreviaypi
Bu ameliyat için çok gençsin. Farklı doktorlara da muayene ol; alternatif tedavi yöntemlerini araştır. Bir tanıdığımın femurun üçte ikisi tümör nedeniyle bitmiş. İzmirde bir doktor kadavradan kemik nakli yaptı şimdi iyi. Ama daha zor bir süreç. Kemik naklini de araştır. Özel hastaneyle ilgil ücret konusunda da özel mesaj gönderdim.
Geçmiş olsun Allah şifalar versin.

Üst Alt