Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avasküler Nekroz'da alternatif tedavi arayışları!?

Umuda yürüyen

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba bende avn hastasıyım, neler çektiğinizi çok iyi bilirim benim sol kalça 3 sağ kalça 2. evredeydi. kanlandırma ameliyatından tutun hiperbarik oksijen tedavisine kadar birçok şeyi denedim ama bir faydası olmadı.

ben alternatif tıbba inanan biri değildim doktorların keselerini doldurmaya çalıştığını düşünürdüm ancak babam Ankara da bir doktor buldu doktor Cgf adı verilen bi kök hücre tedavisi ile ve ozon tedavisi ile bazı hastalara yardım etmiş.. neyse ilk başta inanmadım reddettim ama bi süre sonra babamı kıramayıp muayeneyi kabul ettim gittik daha öncede benim gibi hastaları olduğunu allahın izniyle banada kesin olmamakla birlikte yardım edebiliceğini söyledi ve tedaviye başladık ben hiç inanmıyorum tabi Cgf, ozon ve bi takım bitkisel ilaçlarla 4 ayı geride bıraktık ve emar çekildi sonuçları gösterdik ve gözyaşlarına boğuldum %1 lik bir iyileşme beklemezken %50 lik bir iyileşme olduğunu öğrendim

artık umudum var ve bu konuda bilgi almak isteyenler için açtım bu hesabımı.. neler çektiğinizi biliyorum halen geçmedi benim kide ancak artık çok umutluyum Allah hepinize acil şifalar versin not : tedavi için bir kaç bin lirayı gözden çıkarmanız gerek malesef özel bi tedavi

lütfen söyler misiniz bu doktora nasıl ulaşacağız, benim de alt çenemde kırık ve ostemyelit var, aylardır antibiyotik kullanıyorum ve hiperbarik oksijen tedavisi görmekteyim

bana telefon numarası varsa doktora ait lütfen yazar mısınız çok teşekkürler şimdiden

merhaba çok geçmiş olsun Doktorun Adı Yasin Erol Yalçın telefon numarası : 0312 215 44 44 Bahçelievler de Özel bi muayenehanesi var telefonla görüşüp bilgi alabilirsiniz Acil şifalar diliyorum

Üst Alt