Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avrupa'da özel donanımlı araç kiralamak mümkün mü?

Konular
45
Reaksiyonlar
29
merhaba arkadaşlar.
avrupa birliği ülkelerine geziye gitme durumumuz olursa eğer biz engellilerin özel tertibatlı araç kiralama imkanı oluyor mu? böyle bir durumu tecrübe eden veya bilgisi olan var mı?

Hayrola ekonomi bu haldeyken gomu buldun sen galiba😃
Engelliler icin avrupa insan haklarina onem verdiginden yollarda trafikte zorlukla karsilasmazsiniz izlenimim
Bizim torkislerin gucu zayif oldugundan ulasim fiatlari bana korkunc geldi ingilterede bu kis epey kaldim londrada
Ben sagirim tabanvay sagolsun ama evinde kaldigim akrabam ingiltereye yeni tasindigi turkiyedede arabasiz yasamadigi icin cokca araba kiraladigini soylemisti
Sonra karikoca ev kira olsa bile 2 aylik maaslarina ikinci el araba aldilar orada araba ucuz devlet galiba araba alirken turkiyedeki gibi yolmuyor insanlari
gordugum kadari tekerlekli sandalyeliler her yere kolay ulasim sagliyor orada turlara katildigimda cokca tekerlekli sandalyeli kor beraberdik
Korler turda tarihi yerde napacakki diyecok sasirmistim boyunlarina taktiklari ceviri yapabilen cihazla rehberin anlattiklarini dinlediklerini gorunce sagirlar dertlerine yan sin diye aklimdan gecmedi degil😊
Ama olsun gozumu dort acarak gorduklerim dunyalara deger
O kadar yer gezdim muzelerde filan gonullu rehberler haphazir
En sasirdigim nereye gidersen taharet muslugu bilmeselerde tuvalet var hic ucret odemeden faydalaniliyor
Biz musluman ulke turkiyede 10 lira bayiliyoruz

Üst Alt