Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avüsküler nekroz ameliyatı sonrası deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

adsevgi

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır avn hastasıyım lupustan dolayı kortizon kullanımına bağlı bu avn ile karşılaştım 2 yıl önce kanlandırma ameliyatı oldum fakat hiç işe yaramadı şimdide total kalça protezi diyolar hareket kısıtlılığım çok fazla bu arada yaş 39 sorum böyle olan arkadaşlar ameliyat sonrası normal hayatına devam ettilermi hareket kısıtlılığı ortadan kalktımı olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim

ben dizden avn hatasıyım. arkadaşım kacadan oldu eski ağrıları yok memnun.

@adsevgi, merhaba bende avn hastasıyım yada avn hastasıydım mı desem bilemedim şimdi. 6 yıldır başımın belasıydı, çok şükür herşey geride kalacak gibi. her iki tarafda vardı sağda daha ileriydi, 8 ayda sol tarafda sorun kalmadı sağ tarafda 1 evreye gerilemiş. MR socunu alınca oturup ağladım, gözlerime inanamadım. gerçi benim avn hikayem bir enteresan hala bilmiyorum neden avn olduğumu. ama avn ile ne yaşadığımı çok iyi biliyorum.

ben yıllar önce Ostokin diye birşey kullanmaya başlamıştım, sonra zararı olur diye korkup kullanmayı bıraktım. keşke bırakmasaymışım. seneler sonra gittiğim Doktor Ostokin kullandırdı bana. protezi falan hiç aklından geçirme, herşey geride kalıyormuş inan. bende kara kara düşünüyordum, AVN nasıl bir illetse tedavisi yok adım adım proteze gidiyoruz diye.. lupus hastasıyım demişsin ne olduğunu hiç bilmiyorum ama avn için ostokini kullanabilirsen süper olur. herkese kullandırmıyorlar onu biliyorum sadece. aa bi saniye bi web siteleri vardı ostokin kullananların yazdıkları, çoğu avn hastası..... onu ekleyebilisem buraya bi göz at ....
https://avaskulernekroz.blog/
inşallah ekleyebilmişimdir.

doktorumun hadi iyisin, bu hızla bir iki aya kadar hiç bişeyin kalmaz demesi dünyalara bedeldi. Allah çok büyük gerçekten dermansız dert vermiyormuş, yeterki denk geldiğimizi anlayabilelim ( ben denk gelip kafası dank etmeyenlerdenim, şimdiye kadar çoktan iyi olabilecekken senelerce ağrı ile yaşadım)
çok geçmiş olsun

arkadaşım verdiğin bilgiler için öncelikle çok teşekkür ederim. ostokin evet bende duydum ama ne derece etkili olur bilemedim o yüzden kullanmaya cesaret edemedim lupus romatizmal bir hastalık benim avn şuan heralde ilerledi sol bacağımda ağrı geceleri uyutmayan bi ağrı her iki bacağımı yana mümkün değil açamıyorum sol bacak diğerine göre kısalmış yani protezden açıkçası korkuyorum bu ilacı nerden temin edebiliyoruz bilgi verirsen sevinirim sanada çok geçmiş olsun allahım şifa versin.

ben birkaç ay eczaneden aldım. ellerinde yoksa onlar getirtiyorlar. sonra kargo ile alabildiğimi öğrenince şimdi direkt adrese istiyorum. eczane ile fiyat farkı yok. Daha pratik oldu :) ( kargoyu onlar karşılıyor, ertesi gün elime geliyor.) ama bana sorarsan önce bir görüş, ilk aradığımda kimin için almak istiyorsunuz dediler. Doktorum kullanmamı istedi deyince , ok dediler. direkt kişi ulaşınca genel bir durum degerlendirmesi yapıp öyle, kargo çıkışı yapıyorlarmış. her siparişte hal hatır soruyorlar, fazlaca ilgililer. bana çok yardımcı oldular. firma sahibide avn olmuş bir zamanlar, ostokinle iyileşmiş.

ondan galiba AVN olanlarla daha bir ilgiler. damdan düşen halden anlıyor :) İnşallah sanada faydası olur. kanlandırma ameliyatından fayda gören duymadım bugüne kadar, neden yapıyorlar ki hala anlamıyorum. hızlıca mı ameliyata karar verdin, banada kanlandırma demişlerdi ilk önce. korkup kaçmıştım. aaa az daha unutuyordum, Ostokin yazarsan google'a web sitesi karşına çıkar. Nişantasında yerleri. inşallah sende kullanabilirsin, ağrı sızı ile uğraşmaktan hayatı kaçırıyoruz gibi geliyor bana. Rabbim herkese şifa versin, çok zor çok

çok teşekkür ederim arkadaşım allah senden razı olsun şimdi bende alıp deniycem sonuç ile ilgili burdan nasıl olduğunu paylaşırım.
Rabbim herekese şifa versin.

Üst Alt